Пияница към пешеходец:<BR>- Извинете, колко цицини и’ам на гл’вата?<BR>- Седем.<BR>- А, т’ва е д’бре. Ощи два стълба и съм си вкъщи
Шикозен ресторант на Невски проспект. Както обикновено пиян, поручик Ржевски седи забил лице в салатата. На съседната маса три дами спорят за това кое е по-болезнено: раждането, аборта или дефлорацията. Леко надигайки глава, поручикът компетентно се вмесва в разговора им:
- Ех, а вас някога да са ви удряли с тиган по яйцата?
- Госпожице, може ли да ви поканя на танц?
- А нощем да не хъркате?
Иванчо седи в час по български и яде баничка. Учителката:
- Иванчо, ти не знаеш ли, че по време на урок не трябва да се яде баничка? Между другото в какъв род е "баничка"?
- В мъжки, госпожо!
- И защо?
- Защото е с яйца!
Пием, пеем, пушим. Дамаджани сушим.
При среща с познат на въпроса: "Как е?", всеки тайно се надява да чуе отговора: "По-лошо няма накъде!"
Мъж се обажда в реанимацията:
- Как е тъща ми?
- Пригответе се за най-лошото...
- Какво? Жива ли е?
Учителят каза, че ще ни пусне по-рано. Но нас не ни отпусна...Проклета трева...
Шегата трябва да е от сърце, а не от друг сайт.
Нищо не пести така време и пари, така както взаимната любов от пръв поглед.
Министър в трамвай.
Един мъж влиза във видеотеката и пита:
- Имате ли филма "Сини шампиони"?
- Да. Проверете на витрината за научна фантастика.
Библията ни учи да обичаме ближния си, а Кама Сутра ни учи да ближем обичния си.
Добрите момичета чакат принца на белия кон, лошите - амнистия.
Някои в затвора не лежат толкова дълго, колкото вие в интернет ;)
Майка към сина:
- Какво се протягаш с ръка през цялата маса? Нямаш ли език?
- Имам. Но с ръка ще взема повече.
Млада учителка води класа в зоопарка и говори с единия гледач:
- Ще може ли да видим маймуните?
- Не, в брачен сезон са и не излизат от вътрешните си клетки.
- О, колко жалко. Децата толкова искаха да видят маймуните. А може би ако се опитате някак да ги изкарате - да им дадете орехи например?
- А вие бихте ли излязли?
Шефа на мутрите им купил часовници и започнал да им обяснява какви екстри имат. "Часовника е с титаново покритие и е водоустойчив- има ли въпроси?". Един вдигнал ръка: " От къде му се пуска топлата вода?"
Вчера на стадион "Васил Левски" се състоя масов бой между агитките на Левски и Цска.Дежурните полицаи охранявали мача, успяли да избягат.
Зайо Байо седи на брега на реката и пуши трева.Бобърът идва при него и го пита:
-Зайо Байо,к`во праиш,бе?
-Пуша трева.
-Научи ме и мене,бе!
-Ами…гледай сега:ето ти цигарата,дръпваш си веднъж и преплуваш реката!
Бобърът така и направил.
Седи си Бобърът на другия бряг и пуши трева.Идва при него хипопотамът и го пита:
-Бобър,к`во праиш,бе?
-Пуша трева.
-Научи ме и мене,бе!
-Иди при Зайо Байо,той ще те научи.
Отива хипопотамът при Зайо Байо,а той,щом го вижда, извиква:
-Бобър,издишай!!!