Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо седи в час по български и яде баничка. Учителката: - Иванчо, ти не знаеш ли, че по време на урок не трябва да се яде баничка? Между другото в какъв род е "баничка"? - В мъжки, госпожо! - И защо? - Защото е с яйца!
Ученически 3,360 прегледа
Следващ →

Още вицове

През първата учебна седмица учителката дава на учениците съчинение с тема:"Как изкарах лятото". Иванчо казва: - Госпожо, ако ме бяхте следили в Туитър, то отдавна щяхте да знаете! Попитали радио Ереван: - Какво трябва да направи зетят, при положение, че тигър нападне тъща му? - Зетят да не се намесва! Тигърът да се оправя сам - той я е нападнал, той да си бере грижата! Професор към студентите: — Колеги дайте ми пример за неблагоприятна ситуация Георгиев: — Ами вървя по улицата късно вечер, пред мен красива жена, обаче автобуса идва и тя се качва в него преди да успея да направя каквото и да е. Петров: — Ами вървя по улицата късно вечер, пред мен много красив мъж, обаче автобуса идва и той се качва в него преди да успея да направя каквото и да е… Иванов: — Ами значи вървя по тъмна улица късно вечер, зад мен върви Петров, а тъпият автобус не идва и не идва… - Скъпи, скоро ще бъдеш татко! - Ех... а аз исках да стана космонавт... За жените дебел и богат мъж бил мечо, а дебел и беден - мазню.