Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пияница към пешеходец:<BR>- Извинете, колко цицини и’ам на гл’вата?<BR>- Седем.<BR>- А, т’ва е д’бре. Ощи два стълба и съм си вкъщи
Пиянски 1,709 прегледа
Следващ →

Още вицове

Що е то? Отпред влезе - лошо, отзад влезе - пак лошо, по-средата да влезе - ептен лошо. Започва с "к", завършва на "р" и по средата има "у" Отговор: кондуктор Баща му се връща от работа и веднага му удря 2 шамара. - Иване,пак си мърсувал по скайпа. - Не е вярно! - Кое не е вярно,камерката пак е насочена на долу. Мъж се прибира усмихнат вкъщи. Жена му го пита защо е така весел. Той отговаря: - Говорих с хазяина и каза, че е спал с всички жени в блока с изключение на една. Жената отвръща: - Обзалагам се, че е онази пача Димитрова от втория етаж! Двама затворници си говорят: - На колко те осъдиха? - На десет години. - За какво? - Абе, отворих един прозорец на работата... - И за това те тикнаха в панделата? Ти къде работеше? - В една подводница. -ало пожарната ли е? -да. -тъкмо си сеех цветя когато... -къде е пожарът? -цветята бяха доста скъпички и... -казвайте най-после!къде е пожарът? -у съседа.но не искам пожарникарите да изпотъпчат цветята, докато гасят пожара!