Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Когато моя дядо се прибираше късно нощем, от него миришеше на ракия и бабички.
Разни 1,117 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бащата подготвя малкия Иванчо за очаквано увеличаване на семейството. - Иванчо, какво искаш - братче или сестриче? - Даже и да не искам, - отговаря Иванчо, - вече е късно. - Вярно ли е, че за венчавката си похарчил половината зестра? - Вярно е. Другата половина запазих за развода. - Знаеш ли как най-добре да науча едно момиче да плува? - Много просто. Първо внимателно обхващаш талията й с лявата ръка, след това хващаш нейната лява ръка и здраво я държиш, после... - Глупак! Става дума за сестра ми! - Да беше казал така веднага! Просто я бутни в дълбокото! Зимна вечер, две котета - братя си седят в хамбара, дебнат мишки и по-голямото разправя истории за мацки. Колко оправил, как ги оправил, как те се радвали и т. н. Наближило полунощ и по-голямото казало - Брато, дай да се качим на покрива при мацките и ще поебем. Качили се на покрива - но там студ на кутийки, духа вятър - няма никакви мацки. Голямото стои, оглежда се и чака търпеливо, малко трепери и зъзне. По едно време малкото казало: - Бате, аз ще поеба още малко и ще си ходя. Eдин борец си пътувал с БМВ-то по магистралата и си слушал радио. По едно време водещият съобщил: - Внимавайте! По магистралата от София за Пловдив един луд се движи в платното за насрещно движение. Пазете се докато Ви отмине! Като чул това, борецът си казал: - Какво да се пазя бе? Те са цяла колона...