Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В родилното отделение чакат запалянковци на Левски и ЦСКА и един чернокож, които ще стават бащи. След известно време излиза угрижена медицинската сестра. - Съжалявам, господа, но загубихме етикетчетата и не знаем кое дете на кого от вас е. Елате, ако обичате, за да си ги разпознаете. Още с влизането левскарят, тичайки грабва бебето негърче и започва да вика: - Това е моето бебе, това е моето бебе! - Извинявайте - казва чернокожият - но мисля че е повече от ясно, че това е моето бебе. - Не! Предпочитам негърче отколкото детето на цесекар.
Спортни 2,263 прегледа
Следващ →

Още вицове

Когато Чък Норис изпраща данъчна декларация, той изпраща празни бланки и прилага към тях своя фотография, присвит и готов за нападения. На Чък Норис никога не се е налагало да плаща данъци. 13-те Божи заповеди за шефа: 1. Шефът има право 2. Шефът винаги има право 3. Ако Шефът няма право, виж точка 2 4. Шефът не спи - той си почива 5. Шефът не яде - той се храни 6. Шефът не пие - той дегустира 7. Шефът не закъснява - той е възпрепятстван 8. Шефът не излиза в работно време - той е повикан 9. Шефът не закача секретарките - той ги обучава 10. Шефът не чете вестници в работно време - той се информира 11. При Шефа се влиза със собствените идеи, а се излиза с неговите 12. Шефът не ти е роден баща, но може да ти такова майката, когато поиска 13. Шефът и по бански си е шеф! Пожар. По етажите търчат пожарникари, носи се гъст дим, жега, суматоха. В една от стаите влиза началника на пожарната и вижда следната картина - един пожарникар чука някаква девойка. Началникът крещи: - Ти какво, да не си полудял? - Няма такова нещо, началник. Спасявам девойката, щеше да се задуши и аз тука изкуствено дишане.... - Какво изкуствено дишане, бе? Изкуственото дишане се прави уста в уста... - Ами, аз принципно, така и започнах... Върви си един наркоман през парка. По едно време отнякъде изскача един слон и го удря по главата. Той пада, става зашеметен и продължава. След малко изскача един кон и пак го удря, а той пак пада, става зашеметен и тръгва. И така няколко пъти с най-различни животни случката се повтаря. Наркоманът най-накрая се учудил и спрял. В този момент иззад едно дърво се появил един вбесен мъж, който почнал да крещи: - Мама ви наркоманска, защо като се надрусате все на моята въртележка налитате, бе гадове?! - Татко, може ли довечера да взема колата ти? - А за какво са ти краката? - Левият - за съединителя, десният - за газта и спирачката!