Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В родилното отделение чакат запалянковци на Левски и ЦСКА и един чернокож, които ще стават бащи. След известно време излиза угрижена медицинската сестра. - Съжалявам, господа, но загубихме етикетчетата и не знаем кое дете на кого от вас е. Елате, ако обичате, за да си ги разпознаете. Още с влизането левскарят, тичайки грабва бебето негърче и започва да вика: - Това е моето бебе, това е моето бебе! - Извинявайте - казва чернокожият - но мисля че е повече от ясно, че това е моето бебе. - Не! Предпочитам негърче отколкото детето на цесекар.
Спортни 2,261 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят италианец и българин. Италианеца: - При ракопки откриха кабели от времето на Август, значи в древен Рим е имало телефони... - А при нас не откриха кабели, значи... - Само не ми казвай, че древните българи са движили с gsm-и! - прекъсва го италианеца. - Не бе, това значи, че в древна България е имало цигани! Отива един на една опашка и пита: — Кой е последен? Отговорили му: — Ти! Грузинци пишат писмо на сина си в армията: "Скъпи Гога! Скоро свършва службата ти. Напиши ни, синко, какво искаш, как да те посрещнем. Може нова къща да ти построим, или пък невеста да ти потърсим, или кола да ти купим?" Синът им отговаря: "Скъпи мои татко и мамо! Нищо не ми трябва: нито къщи, нито коли, нито жени. Купете ми едно прасе, кръстете го "старшина Петренко", като се прибера да я заколя гадината". Не помрачавай днешното слънце с утрешния порой. - Ало, народното събрание ли е? - Да, кажете. - Ами искам да питам какво ми трябва, за да стана депутат? - Ти луд ли си? - Да, някакви други условия има ли?