Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В родилното отделение чакат запалянковци на Левски и ЦСКА и един чернокож, които ще стават бащи. След известно време излиза угрижена медицинската сестра. - Съжалявам, господа, но загубихме етикетчетата и не знаем кое дете на кого от вас е. Елате, ако обичате, за да си ги разпознаете. Още с влизането левскарят, тичайки грабва бебето негърче и започва да вика: - Това е моето бебе, това е моето бебе! - Извинявайте - казва чернокожият - но мисля че е повече от ясно, че това е моето бебе. - Не! Предпочитам негърче отколкото детето на цесекар.
Спортни 2,262 прегледа
Следващ →

Още вицове

В Щатите настъпи "След утрешния ден". Президентът се извини( още дотук е виц;-) по повод двата доклада на ЕК. Той бил чел само един...доклада за Румъния и затова не намерил нищо притеснително. Двама габровци си говорели.Единият казал -Утре жената има рожден ден и незнам какво да и купя. -А тя какво би искала? -Нещо за ръцете или лицето. -Тогава и купи Калъп съпун! Един ден Иванчо се прибрал по-рано от училище и видял брат му да прави секс със приятелката му и го попитал, какво прави а тои му отвърнал, че вкарва гол на Левски. Вечерта това се повторило и с баща му. Иванчо попитал и баща си какво прави, а той му отвърнал, че изравнява резултата. След около 10 мин. бащата вижда Иванчо да бие чикии на дивана и го попитал какво прави, а той му отвърнал: - Еми, помпам топката за 2-то полувреме. - Скъпа, лягай! - Лягай, скъпи, Имам още домакинска работа...Форумите не съм чела още, в блога не съм писала, коментарите не съм одобрила...