Ще желаете ли бира? - пита сервитьора редовен клиент.
- Не, с колата съм, донесете ми кока кола. След малко идва сервитьора и носи бира:
- Вече може да пиете спокойно бира, току що ви откраднаха колата!.
- Защо на таблетките има каналче в средата?
- За да може когато човек е толкова болен, че не е в състояние да си изпие лекарството, някой да му помогне като му го напъха в задника и го завинти с отвертка.