Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо на таблетките има каналче в средата? - За да може когато човек е толкова болен, че не е в състояние да си изпие лекарството, някой да му помогне като му го напъха в задника и го завинти с отвертка.
Разни 1,522 прегледа
Следващ →

Още вицове