Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шикозен ресторант на Невски проспект. Както обикновено пиян, поручик Ржевски седи забил лице в салатата. На съседната маса три дами спорят за това кое е по-болезнено: раждането, аборта или дефлорацията. Леко надигайки глава, поручикът компетентно се вмесва в разговора им: - Ех, а вас някога да са ви удряли с тиган по яйцата?
Поручик Ржевски 6,962 прегледа
Следващ →

Още вицове

Нощ, кал, мъгла, киша. Цялата гадост в една нощ. Карал си един човек Камаза. Видял кола обърната на една страна да буксува с пълна газ. Шофьорът решил да му помогне. Спрял Камаза, приближил и отворил вратата: - Господине, имате ли нужда от помощ? Човекът в колата го погледнал и припаднал. Шофьорът бързо го качил в Камаза и го закарал в най-близката болница. Оставил го на лекарите и се качил в камиона. Затворил вратата, пуснал двигателя, запалил цигара и се зачудил, защо онзи припаднал? Решил да разбере, изгасил двигателя и отишъл пак в болницата. Човекът, когото докарал вече се бил освестил. Шофьорът го попитал: - Аз исках да ти помогна, а ти защо припадна? Онзи му отговорил: - Ами, посред нощ, кал, мъгла и киша, шпоря със 120км/ч и ти ми отваряш вратата!... Исус, виждайки един неподвижен човек, казва: - Стани и ходи! Никаква реакция. Тогава Исус повтаря думите си. Отново няма резултат. В този момент идвa Свети Йоан със списъка с болни и казва: - Учителю, грешите. - Йоане, това е невъзможно - аз никога не греша. - Зная, Исусе, но този човек не е парализиран, а глух. - Келнер, вчера в супата имах муха, днес - косъм и гайка! Утре какво ли ще е? - Не знам, аз съм келнер, а не врачка! Децата в училище спорят какво е най-бързото нещо на света. Петърчо казва: - Най-бързото нещо е думата. Кажеш някоя дума и край. Повече не можеш да я върнеш. - Не е вярно – сопнала се Марийка. – Най-бързото нещо е светлината. Щом щракнеш ключа и веднага лампата свети. Тогава се обадил Иванчо: - А пък аз вчера в тоалетната, такова разстройство ме преряза, че нито дума успях да кажа, нито лампата да включа. Мацка се обажда по телефона на младеж: - Нашите заминават на вилата, ела у нас. - А какво ще правим? - Ще изпием бутилка вино. - А после? - Ще си пуснем музика и ще изгасим светлината. - А после? - Ще потанцуваме и ще си легнем. - А после какво? - Как какво? Ще се чукаме до сутринта! - Аха, разбрах намека. Тръгвам.