Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вървят си по пътя Белоснежка, Палечка и Шрек. Белоснежка казва: - Аз съм най-красивата и най-готината. Палечка: - А аз съм най-малката и най-добрата. Шрек: - Аз пък съм най-страшният и най-ужасният! Продължават нататък и виждат къщичка, а на вратата ѝ написано - "Огледало на истината". Първа влиза Белоснежка. Излиза ридаейки. - Не съм била най-красивата - оказва се, че имало някаква си Спяща красавица. Влиза Палечка. Излиза също ридаейки. - Не съм била най-малката - оказва се, че имало някакъв си Малечко Палечко! Влиза Шрек. Излиза след малко и ревва гръмогласно: - Коя пък е тая Фидосова, да ѝ е*а майката?!...
Политически 3,073 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вървят двама по улицата. Насреща им - манекенка. - Ех - казва единият - ако жена ми имаше такива крака... Продължават, по-нататък - фотомодел. - Ех - продължава мераклията, - ако жена ми имаше такъв бюст... След малко насреща им се задава жена му. - Скъпа - казва нашият човек - ето, питай Спас, ако щеш ми вярвай, през цялото време само за теб сме говорили! - О, пуснали са ви от лудницата! - Да, под гаранция. Група гестаповци с автомати нахлуват в жилищна кооперация, хукват по стълбите, спират на втория етаж и започват да блъскат по вратата: - Отворете! Гестапо! Отвътре се чуват прокрадващи се стъпки към вратата и един глас предпазливо запитва: - Кого търсите? - Щирлиц, тук ли живее? - Тук не живее никакъв Щирлиц - се чува иззад затворената врата. Гестаповците, разочаровани с тропот се изнасят надолу към улицата и всичко утихва… Така вече втори месец Щирлиц умело избягваше Гестапо… Попитали радио Ереван: - Възможно ли е Бойко Борисов да стане легендарен като Левски? - Да, но първо трябва да го обесят. Какво ще кажат за тебе другите, ако сам не можеш да кажеш нищо за себе си?Козма Прутков