Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Върви си Рабинович по улицата, гледа - катастрофа. Пешеходци блъснати, лежат на улицата. Пита ги: - От застрахователната компания дойдоха ли? - Не.. - Тогава ще полегна и аз с вас....
Черен хумор 2,067 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Жена, защо не си ми изгладила костюма? — Но аз го изгладих! — Не е вярно! Заплатата ми стои непокътната в джоба. Една секретарка казва на шефа си: - Страхувам се, че имам лоши новини за вас! - Защо винаги ми носиш лоши новини? Поне един път не може ли да ми кажеш, че имаш добри новини? - Добре тогава. Имам една добра новина за вас. Не сте стерилен. Един борец седи пред една пропаст и плаче. Идва неговия приятел също борец и го пита: - Абе брато, защо плачеш? Какво си се разциврил като малко дете! А другия отговаря с тънък, нежен глас. - Ами не виждаш ли какво има долу? - Ми виждам как да не виждам, новия ти джип дето го купи вчера и какво от това ще си купиш друг, голяма работа, че е паднал. - Ама не виждаш ли какво има в джипа - пита мутрата. - Ми виждам труп на блондинка. Голяма работа ще си намериш друга, какво толкова. За това ли плачеш така? - Не бе, не - казва мутрата с тънкия гласец - не виждаш ли какво има в устата си!!!!! Снощи отидох в бара и видях един 75-80 годишен мъж да стой сам самичък в ъгъла и да плаче над един коктейл. Попитах го какво не е наред. - Имам 22-годишна любовница вкъщи. Срещнах я преди месец в този бар. Люби ме всяка сутрин, прави ми палачинки и фреш от портокал и ми вари прясно смляно кафе. - Тогава защо плачеш? - Прави ми домашна супа за обяд и любимите ми кексчета за десерт и ме люби цял следобяд. - Добре, но защо плачеш? - За вечеря ми приготвя телешки стек и червено вино и ме люби до 02:00 часа. - Добре, но защо по дяволите плачеш?! - НЕ МОГА ДА СИ СПОМНЯМ КЪДЕ ЖИВЕЯ! Един пиян си забива ключа в стълб, а покрай него минава трезвен човек и казва: - Моля ви господине недейте така, тове е стълб а не жилищен блок. Пияницата: - На кой ги распраяш тес улаа! Я гледай, на втория етаж свети.