Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В едно семейство. Мъжа: - Днес идваха от Дома за стари хора и молеха да се помогне с каквото може? - Даде ли им нещо? - Да, майка ти...
Семейни 2,577 прегледа
Следващ →

Още вицове

Урок по зоология :) Що за създание е котката: 1. Котката прави каквото си иска, и когато си иска. 2. Никога и никого не слуша. 3. Тя е непредсказуема. 4. Винаги се оплаква, когато е недоволна. 5. Когато искате да си поиграете с нея, тя иска да я оставите на мира. 6. Когато вие искате да почивате, тя винаги иска да си играете. 7. Мисли си, че можете да отгатнете всичките й желания. 8. Своенравна е, и често си мени настроението. 9. Оставя косми из цялата къща. 10. Направо ви подлудява Извод: Разликата между котката и жената е само в размера и кожуха! - По какви показатели избират шампоан жените ? - Марка, ефективност, аромат, състав, цвят, качество, дизайн на опаковката, препоръки, отзиви, реклами, известност. - А по какви показатели избират шампоан мъжете? - На етикета трябва да пише «шампоан». Едно момиченце на име Петя постоянно седи на компютъра и гледа филми. Баща и вече се ядосал и и казал. -Абе Петя не съм те видял да седнеш и да прочетеш една книга. Момиченцето отговорило: -A не бе тате аз чета дори много чета Той я попитал Така ли колко книги си прочела? Ами:Бетовен,Пепеляшка,Снежанка и 7те джуджета,Хитч и още много други -А!Mного книги си прочела бе,браво гордея се с теб,а кога успя да ги прочетеш? -Ами днеска, всички по субтитрите! Eдна блондинка срещнала друга блондинка и е попитала: -Tи девствена ли си A отговорила: -Все още не съм девствена Обажда се Росен Владимиров в кабинета на столичния кмент: - Ало, може ли да говоря с кмета Софиянски?! - Не може. Отстранен е временно от длъжност. След някоя минута пак: - Ало, може ли да говоря с кмета Софиянски?! - Не може. Отстранен е временно от длъжност. След 5 минути пак: - Ало, може ли да говоря с кмета Софиянски?! - Вие ненормален ли сте...Не разбрахте ли?! ОТСТРАНЕН Е! - Знам бе, просто ми е приятно да го чувам...