Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Докторе, помогнете, имам пред очите си сини кръгове! - А какъв цвят предпочитате?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
В Созопол преди години. Анести пикае на оградата.Жена му вика от балкона: - Анеееестииии. - Ко ма? - Кат пикайс да стърсвас писката.Аз пира гастити,аз куманда писката!
Разни
03.10.2017
1,705 прегледа
Следващ →
Още вицове
Правилата важат за всички. Изключенията - само за спонсорите на МВР.
Питат радио Ереван: - Вярно ли е, че около атомния реактор в ЖК "Младост" има много четирилистни детелини? - Вярно е! - А защо никой не е успял да си вземе поне една? - Много бързо бягат!
Досега се считаше, че няма доказателства за явлението телекинеза(*), но вече има - в справка за разходите за командировки в чужбина и описано, че ББ е отишъл до Париж за 136,91лв , а до Брюксел за 68,45лв. източник:http://dnes.dir.bg/2009/12/30/news5621132.html *телекизнеза - е способността у даден човек да премества материални обекти от едно място на друго без да използва физически контакт. ** бг телекинеза - показването на един човек по всички телевизионни канали, като непрекъснато се посочват неговите извънземни способности и умения
Войник праща от казармата колет на баба си. Вътре има граната и бележка: - Бабо, ако дръпнеш това кръглото телче дето стърчи, ще получа три дена отпуска.
Един луд се катери на най-високото дърво в двора на лудницата. Другите му викат отдолу: - Къде отиваш бе, ще се пребиеш! Какво правиш там? - Ще ям круши. - Какви круши, това е бор! - Няма нищо, аз си ги нося.