В кабинета на лекаря влиза девойка.
- Съблечете се! - казва лекарят.
- Защо? Боли ме ухото - възразява тя.
- В такъв случай сте сбъркали кабинета - аз съм очен лекар -
казва той.
Бай Славчо:
- Най-обичам да плувам с девойките в дълбокото, далече от брега. Свалям им банските и почвам да си барам, където ми е кеф, а на тях не им остава нищо друго, освен да се държат за мен или да се давят.