Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учените са установили, че дистанционните управления имат вредно за здравето излъчване. Изследването е било финансирано от асоциацията на производители на телевизионни реклами.
Разни 1,472 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама приятели отишли да ловят риба. Опънали палатките, запалили са огън, пийвали са си бирите и единия по едно време попитал другия: -Какво ли правят жените ни сега? Другия отговорил: -Или плетат или се ебат... Първия метнал въдицата, събрал багажа и хукнал да си тръгва и по това време другия го попитал: -Какво правиш? -Събирам багажа и ще тръгна към вкъщи... -Защо? -Защото моята жена не знае да плете... В училище винаги с нетърпение чаках почивните дни. Във вторник - остават цели три дни... а в четвъртък само един! В университета ми беше все едно, скоро ли са почивните. Защото на лекции и без това не ходех. Сега също ми е все едно. Защото през почивните дни също работя. Журналист пита Волен вие как бихте нарекли "BTV" След като пускат само турски сериали?Той отговори: -"Босфор TV" Влиза един в аптеката, купува пакет презервативи, плаща ги, започва да се кикоти и излиза. Същото се повтаря на следващия ден. На третия ден - пак същото. На аптекарят му станало любопитно и помолил помощника си да проследи мъжа. Когато помощникът се върнал, аптекарят го попитал: - Проследи ли го? - Да - отвърнал помощникът. - Е, и къде отиде? - У вас. Седял си един старец пейката и си почивал блажено. Не щеш ли изведнъж до него в парка кацнала летяща чиния. Излязло от нея едно малко зелено човече с антенки на главата и пипалца вместо ръце. Седнало на пейката до стареца, побутнало го закачливо с едно от пипалцата и казало: -Боц-боц! -Ей, момче, ще ти откъсна ушите! -Да ама ние нямаме уши - и пак го побутнало - "Боц-боц"! -Тогава ще ти откъсна носа! -Да ама ние нямаме нос - "Боц-боц" -Ще взема да ти откъсна пишка та тогава! -Да ама ние нямаме пишка! -Е как тогава се размножавате? !? -Ами ето така: Правим си "Боц-боц"