Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Брюнетките правят не по-малко глупости от блондинките. Но на кого ли са му интересни? Камо ли глупостите им...
Бисери 3,067 прегледа
Следващ →

Още вицове

Песимистът спи винаги с нож под възглавницата. Оптимисът също- току-виж дошъл някой с торта ;) Срещат се двама приятели, който не са се виждали отдавна. Единя казва: - Хайде да пием по едно за да отпразнуваме срещата ни! - Аз не пия. - Така ли!! Защо? - Помниш ли миналото лято? - Да. - А аз не. - Тази сутрин такъв кошмар видях! Ужасна гледка! - Къде??? - В огледалото! Говорят си няколко ловци: - Приятели, ще ви заведа някой път на едно страхотно място, страхотни тигри можем да убием. Ама ще се наложи да чакаме един час и петнайсет минути… - В засада ли ще чакаме? - Абе не, имат там някакви акробати преди антракта. Пред ветеринарния кабинет стоят три кучета заедно със стопаните си - кралски пудел, боксер и разкошен петнист дог, който лежал до млада засукана мадама, очаквайки да бъдат приети. Между тях се завързал диалог. -Защо сте тук момчета?-попитал дога. -Аз вече съм много стар и моят стопанин ме води за хуманно приспиване, щото вече няма сили и време да ме разхожда постоянно...- тъжно споделил кралския пудел. -Аз оня ден ухапах малко дете и аз сам тук за смъртоносната инжекция - гордо казал боксера - а ти, големи братко, защо си тук? -Нали виждате моята стопанка? Всеки ден когато влеза в банята сядам до вратата и започвам да я гледам - тези прекрасни цици, стегнат задник, гледам ли, гледам...Обаче вчера не издържах и когато се наведе да си вземе гъбата не издържах и й скочих, направо я оправих както аз си знам. -Значи и ти си тук за инжекция?-попитал пудела. -А не! Аз съм тук малко да ми поизпилят ноктите, че много съм я драскал...