Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Заседанията на нашето правителството трябва да започват с фразата "Моля, станете! Шоуменът идва!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
На DVD-дисковете с "Титаник" са почнали да лепят лепенки с надпис "От създателя на "Аватар".
Разни
03.10.2017
2,180 прегледа
Следващ →
Още вицове
Баща води дъщеричката си в зоопарка. Момиченцето пита: - Тате, ще ми купиш ли това кенгуру? Бащата отговаря: - А с какво ще го храним? - Няма проблем - убедено отговорило момиченцето - На табелката пише: "Не хранете животните!"
Ходи си милиционерът през парка. Тъмно е. Приближава един храст, от който се чуват пъшкания и стенания. С плътен и респективен глас пита: - Вие там - по любов или насила? - По-любов! - отговорил му мъжки глас. - Ти, мъжът, да мълчиш , не питам теб. - По-любов! - отговорил му женски глас. Продължил пазителят на реда по пътеката и стигнал втори храст. С плътен и респективен глас пак пита: - Вие там - по любов или насила? - По-любов! - отговорил му мъжки глас. - Ти да мълчиш , не питам теб. - По-любов бе сладък,по-любов! - отговорил му друг мъжки глас. С разбирателен поглед пак продължил по пътеката. Стига трети храст. Запъхтяни стенания. Страст голяма. Задал дежурният въпрос: - Вие там - по любов или насила? - По-любов! - отговорил му мъжки глас. - Ти да мълчиш , не питам теб. - Че кой питаш.То тук друг няма.
- Жалко, че вашия мъж си замина толкова рано. Можеше и още да поживее... - Да, лекарства имаше за още три седмици...
Един мъж ходил в кръчмата и като се прибрал при жена си казал: -Женооо, жаден съм! -Ей сега ще ти дам чаша вода.. -Казах, че съм жаден, не мръсен!!!
Мъж решава да стане автомонтьор, но майка му е принципна жена и го убеждава, че това не е престижна работа. По-добре да изучи докторския занаят. Синът и я послушва и става гинеколог. Минават години, майката умира и синът, отново свободен, решава да се отдаде на автомонтьорство. Започва работа при свой познат. След известно време при работодателя му се отбива негов познат. От дума на дума познатият попитал: - Абе как е гинеколога, справя ли се колите? - А ти как мислиш? - отговаря доволен работодателя. - Цял двигател успя да разглоби. - Е, и? - През аспуха!