Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Глухия чул, как немият казвал, че слепият видял куцият да гони трамвая
Бисери 4,346 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Докторе, ето резултатите от изследванията, искам да живея! - Приятелю, само резултати не е достатъчно. Пари имате ли? Доктор, адвокат и мениджър обсъждат предимствата на жената и любовницата. Адвокатът казал: - Със сигурност любовницата е по-добра. Ако имаш жена и иска развод, това би причинило много законни проблеми. Докторът казал: - По-добре е да имаш жена, понеже чувстовто за сигурност намаля стесът и е добре за здравето. Накрая мениджърът казал: - И двамата грешите. Най-добре е да имаш и двете. Така, когато жената мисли, че си с любовницата, а любовницата мисли, че си с жената, ти можеш спокойно да идеш в офиса и да свършиш малко работа. Жена слиза по стълбите и влачи детенцето си като го държи за краката, а главата му се удря по стъпалата. Среща я съседка и уплашено й казва: - И-и-и, недей така ма, ще му падне шапчицата на детето!!! - А, няма страшно, аз съм му я заковала! Хванал Владимир Жириновски златната рибка. Тя го моли да я пусне и обещава да му изпълни едно желание. Той: - Искам да бъда руски цар! Рибката махнала с опашка и Жириновски тутакси се озовал в някаква непозната стая, в обкръжението на някакви старомодно облечени хора. Вратата се отваря, влиза един придворен и казва: - Гражданино Романов! Елате отвън да ви фотографираме! Един борец записал сина си да учи в детската градина. След края на първия учебен ден синчето му се прибира вкъщи и напада с въпроси баща си - Татее, защо моите връстници от детската градина не могат да четат, а аз мога? - Защото си по-умен от тях, синко, защото си по- умен - отговаря бащата. - Ами татее, защо моите съученици не могат да пишат, а аз мога? - Защото си по-умен от тях, синко,та затова - малко сърдито отговаря бащата. - Ами татее, защо на моите съученици пишките са по-малки от моята? - не престава да задава въпроси момчето. - Щот си на 25 , бе идиот!