Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Костенурките-нинджа нападат по четирима един, защото треньорът им е мишок.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Срещат се два облака и единия казва на другия: - Да пуснем по една вода,а?
Разни
03.10.2017
2,025 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Поручик Ржевски, по време на криза по-малко жени ли имате? - Напротив! Много повече! - Как така? Нали имате по-малко пари? - Преди кризата пари не им бях давал.
- Поздравления! Веднага си пролича, че си се оженил! Перфектно изгладена риза! - О, да! Това е първото нещо, което научих от жена ми.
Една жена била с любовника си, когато мъжът й се прибрал от работа по-рано. Тя бързо напъхала любовника в хладилника. Мъжът влиза в кухнята, отваря хладилника и... - Кой си ти? - Васил. - Какво правиш тук? - Ям луканка. На следващия ден мъжът отива на работа и разправя случката на колегите си. Всички казали: - Абе, ти си голям идиот. Това е бил любовникът на жена ти. Вечерта пак се прибира по-рано. Отишъл веднага в кухнята, отворил хладилника - Вътре стои друг мъж. - Кой си ти? - Ами... Иван. - Виж какво, Иване, кажи на Васил, че ако го видя ще го счупя от бой.
Иванчо отива на училище с подута буза.Учителаката го пита: -Иванчо това от какво ти е? -От оса-отговаря Иванчо -Ожили ли те? -Не.Тате я уби с лопатата.
Мeдицинската теория е когато всичко знаем, но нищо не работи. Медицинската практика е когато всичко работи, но не знаем защо! На теория между практиката и теорията не трябва да има разлика, но на практика - има!