Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама ламери си говорят: - А бе, вчера прецаках един оператор - И как разбра, че си го прецакал?? - Ами развали се канала му. - И какво стана? - Aми не може да се влиза в него вече. - Браво!! И какво ти пише?? - Can’t join channel (address is banned) - Браво и как го направи. - Ами не знам…
Програмисти 2,783 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Каква е разликата между студент и професор? - Професор - това е човек, който си е взел всичките изпити. - Тате, тате, искам iPhone 5s! - Ето ти 20 лева, отиди да се напушиш като нормалните деца. Подчинен: - И кой идиот го измисли това? Шефа: - Аз! Подчинения: - Гениално!!!! Еврейският парламент внесе за обсъждане въпроса: "Може ли да се отговаря на въпрос с въпрос?" В края на деня било взето решение: "А защо не?" Отишли президентите на Русия, Америка и България при Господ. Отива първо канадския президент и пита: - Дядо Господи, кога Америка ще стане най - великата страна в света? - Ами няма да е когато ти си президент. Американският президент се разплакал и излезнал. Влиза руският президент и той пита: - Дядо Господи, кога Русия ще стане най - великата страна в света? - Ами няма да е по твое време - отговаря Господ. Руския президент също се разплакал и излезнал. Влиза накрая българският президент и пита: - Дядо Господи, кога България ще стане най - великата страна? …и дядо Господ се разплакал.