Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Всички, които вярват в телекинезата, моля да вдигнат ръката ми.
Разни 1,933 прегледа
Следващ →

Още вицове

- ...Добре тогава... Щом нищо не разбираш, ще ти обясня нагледно! Гледай ми пръстите! Този, средния, нали го виждаш... Ще ви разкажа една история на заврения зет - Ненко Тупурдашки, който дванайсет години живял под чехъла на тъща си и което е най-страшно - тъща му така и не си купила нови чехли. Всяка божа сутрин Ненко Тупурдашки се събуждал от неясни гърлени звуци, и още не отворил очи виждал тъща му се надвесила над леглото и гальовно нарежда: "Ненко, много добър зет си? Грижиш се за дъщеря ми, на осми март цветя ми подаряваш, но за да те уважавам искам да уредиш да ме погребат пред паметника на коня пред народното събрание. Това да ми е застраховката, че ще ме помнят хората." Каквото и да направел Ненко, тъща му все повтаряла: Хубаво, ама ако ме уважаваш ще уредиш да ме погребат пред паметника на коня пред народното събрание. Един ден Ненко Тупурдашки се прибрал ухилен от ухо до ухои от вратата, прегълнал тъща си, целунал я по бузата и казал: Мамо, ти нали искаше да те погреба пред паметника на коня пред народното събрание? Уредих те - след два часа трябва да си там! Един студент си кара по магистралата и по едно време го спира полицай: - Дай си книжката за проверка! Студентът казал: - Нямам, господине - аз съм беден студент и уча… - Какво учиш? - Логика, господине. - Какво е това бе? - Ами ще ви дам един пример: Имате ли кибрит? - Да. - Значи пушите? - Да. - Значи пиете? - Да. - Значи ходите по заведения? - Да. - Значи обичате жените? - Да. - Значи не сте обратен? - Не! - Ами ето това е логика… мога ли да си ходя? - Да! На следващия ден отива полицая на работа да се похвали на шефа си: - Шефе, шефе да знаете вчера ме научиха на логика! - Я, покажи ми какво е т"ва! - Ами значи… имате ли кибрит? - Не. - Значи сте обратен. Прибира се мъж и тича към телевизора. - Какъв е резултата? - пита жена си. - 2:0. - А кой бие? - Как кой бие?! Който вкара повече голове. Корабчетата в бутилки ги сглобяват пенсионирани гинеколози!