Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Самолет попада в буря над Тихия океан. Капитанът се обръща към пътниците по високоговорителя: - Дами и господа, моля затегнете коланите. Нашият самолет има авария. Загубихме и четирите двигателя и сега се опитваме да се приводним в океана с възможно най-малко сътресения. Умолявам ви, да не изпадате в паника. Всичко ще бъде наред. Един от пътниците се разкрещява: - Стюадесааааааа .... стюардесаааааааа!!!! Там, където ще се приводняваме, има ли акули? - Боя се, че има, господине.... Но вие не се вълнувайте. В джобчето на спасителната жилетка има флакон с течност против акули. Моля всички да намажат ръцете и лицето си с нея, а също и откритите части на тялото. - И какво? Акулите няма да ме ядат ли? - Не, ще ви ядат, обаче с огромно отвращение...
Разни 1,306 прегледа
Следващ →

Още вицове

Момченце се разхожда в парка с баща си. Непрекъснато хленчи: - Искам баничка! Искам баничка... Таткото не издържа и строго казва: - Сине, всички искаме баничка, но останаха пари само за една бира... Правителството трябва да си замине преди благодарността за смяната на предишното да превиши ненавистта, предизвикана от текущото управление. Внимание! Употребата на дезодорант не ви освобождава от задължението да се къпете. Блондинка се качва на самолет за Лондон. Настанява се в бизнес класата. Идва стюарда и й казва: - Съжалявам, госпожице, но Вашият билет е за икономична класа. Не можете да останете тук. Трябва да се преместите. - Оо, аз съм световноизвестен модел! - отговаря блондинката - Летя за ревю и фотосеанси. Имам нужда да се отпусна. - Моля Ви, трябва да се преместите. - Не, няма да мръдна оттук. Не ме интересува! Отива стюарда при капитана и му излага проблема. След малко капитанът отива при блондинката и й прошепва нещо на ухото, при което тя става моментално и се изнася в икономична класа. Стюардът зяпва: - Сър, какво й казахте?! Аз от един час споря с нея! - Просто й съобщих, че днес Бизнес класата не пътува за Лондон. Аз лично предпочитам да не се захващам за нещо, което не умея добре. Именно поради тази причина нищичко не правя.