Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се двама приятели. Единият споделил: - Снощи някакъв бандит нахлу в къщата и преби тъщата почти до смърт. - А ти защо не се намеси? - Е, не е честно двама мъже срещу една жена.
Тъщи 6,769 прегледа
Следващ →

Още вицове

Как свършил светът? Попитали блондинка: - Според вас, има ли потенциална възможност да свърши света? Блондинката отговорила: - Мисля.... В санаториум на опашката за минерална вода си говорят три възрастни дами. Първата: - Вече съм на 62 години, а все още играя тенис. Вярно, не знам още колко дълго ще продължа. Втората: - Вече съм на 72 години, а всеки ден тичам по три километра. Вярно, не знам още колко дълго ще продължа. Третата: - Вече съм на 82 години, а все още съм девица. Вярно, не знам още колко дълго ще продължа. Силно подпийнал мъж се приближава към такси. - Извинявай, свободен ли си? - пита мъжът леко завалено. - Да - отговаря шофьорът. - Я ела за един танц... - Марийка е истински телефон! - Какво искаш да кажеш, Иванчо? - Ами, когато и да я повикам на среща все дава заето. В час по биология учителката обяснява на децата, колко са важни витамините и че трябва да се хапват повече плодове и зеленчуци. Нарисувала тя една краставица на дъската и попитала Иванчо, какво е това. - Еми, това е член! - Марш, изчезваи, мама ти мръсна, развратник. Утре с баща ти! Деца кажете ми какво е това на дъската? - Ем госпожо, Иванчо Ви каза, това е член! - Ауу, как може да сте толкова развратни! Ще извикам директора! Дошла директорката и започнала да чете морал на малчуганите: - Как може! Това е безобразие, много сте се разпуснали. Само глупости говорите и... кой е нарисувал тоя член на дъската?