Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Звъни телефонът. - Ало, Енергото ли е? Не, ВиК. Нищо... и на вас да ви … майката!
Разни 1,766 прегледа
Следващ →

Още вицове

Майка казва на детето си. - Не ходи толкова на дискотека, ще оглушееш! - Да мамо, вече обядвах. Яко пиян човек върви по улицата - с единия крак ходи на тротоара, а с другия на пътя. Спира го полицай: - Ще трябва да ви задържа за появяване на обществено място в пияно състояние. - Сигурен ли сте,че съм пиян? - Абсолютно! - Слава Богу! А аз си мисля, че съм станал куц! Младо семейство обядва, мъжът се опитва незабелязано да разкара чинията си от масата. Жената го забелязва и пита: - Миличък, да не би да искаш да дадеш яденето си на кучето? - Но, пиленце, разбира се, че не - просто исках да си ги разменим... Петко и Стойчо се виждат и Петко казва на Стойчо: - Най е яко да си змия хем си лежиш хем си ходиш А Стойчо му отговаря: - Не най е яко да си тъп!!! Петко: - Е защо?!?!? Стойчо: - Защото хем си вървиш хем си ходиш!!! Българската водка е като заем от банката: в един момент връщаш всичко, и то с лихва...