Върви слепият Джо из градината си и събира ябълки. Напипва ябълката с ръка, вдига я, и я слага в кошницата. Напипва, вдига, слага в кошницата. Изведнъж в ръцете му попадат нечии генитали. Слепият Джо пита:
- Кой си ти?
Тишина. Слепият Джо хваща гениталите по-здраво:
- Кой си ти?
Отново тишина. Джо стиска гениталите по-силно:
- Пак питам, кой си ти?
В отговор се чува стон:
- Аз!
Джо стиска още по-силно:
- Кой аз?
Тишина…
- Кой аз? стиска още по-силно.
- П-педро.
- Кой Педро?! стиска с две ръце Джо.
Тишина…
- Питам, кой Педро?! и още по-силно стиска…
- Н-немият П-педро…
Двама българи отиват да свалят чужденки на морето, още първия ден се забиват в една дискотека, виждат две мадами и почват да ги черпят. Черпили ги те, пили, веселили се, накрая се заклатушкали с чужденките към хотела, но още щом влязли в стаята, единият паднал и заспал мъртвешки сън. Става той на сутринта, гледа леко гузно другия, а той му вика:
- Брато, добре че бях аз, да отсрамя българската чест!
- Ама как... - пита невярващо нашият човек - Как, ти... и двете ли?
- Не бе, преди да заспя и аз, им казах, че сме румънци.
На една блондинка й писнало да слуша вицове за блондинки и си боядисала косата черна.
Имала работа до някакво село и тръгнала с колата.
Преди селото пътя й препречило стадо овце.
Било пролет и на нея много й харесали малките игриви агънца. Излязла от колата и попитала овчаря:
- Овчарю, ако позная броя на овцете в стадото ти, ще ми подариш ли едно агънце?
- Ами добре - отговорил онзи.
- 355!
- Браво, позна. Взимай си агънце.
Огледала се блондинката, избрала си най-игривото,
хванала го и го вкарала в колата. А овчаря я попитал:
- Сега ако позная истинския цвят на косата ти, ти ще ми върнеш ли кучето?
Млад мъж стои под прозореца на "любимата" жена и се моли:
- Скъпа, върни се, обичам те, не мога без теб! Като се върна вкъщи, ми е едно такова мрачно и прашно. Още от врата ме посреща котката - гладна и изнервена, няма кой да й наготви... И аз заспивам гладен. В банята не мога да се изкъпя, защото всички легени са пълни с дрехи, нямам чиста чиния, в която да ям... Обичам те, върни се...
Срещнами се двама.
- Вчера сложих да си легне в креватчето невероятно готино гадже - мечтателно казал единият
Вторият тъжно споделил:
- Пък на мен не ми върви. Падат ми се само дъртачки.
И грипните вируси се понесли по-нататък.
Попитали радио Ереван кога България окончателно ще се оправи - от там категорично отговорили:
- Когато в България престанат да си ебат магаретата и да си бият жените!
Доктор след прегледа на пациента си е много доволен от състоянието.
- А със секса как сте, разбира се,ч е всичко е наред? - пита докторът.
- Един два пъти седмично.
- Един два пъти седмично!?! С вашето състояние и три пъти на ден може да се занимавате!
- И така ми е добре, като за католически свещеник в малко селце.
Седят трима приятели на чашка и разговарят.
Единият разправя:
- Вървя си аз през гората и гледам глиган - бум в него - но защо ми е целия глиган, отрязах му единия крак и го прехвърлих на рамото. Вървя си нататък. Гледам лос - бум в него - но защо ми е целия, отразах му единия крак и го прехвърлих на другото рамо ...
В този момент звъни телефона и разказващият отива да го вдигне. След малко се връща и пита:
- До къде бях стигнал?
- Единия крак на едното рамо другия на другото...
- Даааааа... И ПОСЛЕ КАК Я ЧУКАХ... НЕ МОЖЕШЕ ДА ХОДИ СЛЕД ТОВА!
Говорят си двама члена. Единия:
- Как е?
- Ами добре е, по три пъти в седмицата, чист съм, отпочинал. Не се оплаквам.
- А аз повече не издържам - сутрин, обед, вечер, през нощта по няколко пъти.
- А да не ставаш опита ли?
- Разбира се, че опитах, ама направо ме изяждат с парцалите.
Решили блондинките да развенчаят мита за тяхната глупост, събрали се на конгрес, избрали най-умната от тях и я изпратили на изпит.
Явила се тя и изпитващият я пита:
- Колко е 2+2?
- 6.
От залата се чува хор: "Дайте й още един шанс, дайте й още един шанс."
- Добре де, колко е 2+2?
- 5.
От залата се чува хор: "Дайте й още един шанс, дайте й още един шанс."
- Този обаче е последен. Колко е 2+2?
- 4.
От залата се чува хор: "Дайте й още един шанс, дайте й още един шанс."
Две ескимосчета отишли на небето....
Свети Петър:
- Ще си казвате ли греховете или аз да питам?
Ескимос 1:
- Абе, има ли, Свети Петре, бели жени?
Свети Петър:
- Има, разбира се!?
Ескимос2:
- А, има ли, Свети Петре, черни жени?
Свети Петър:
- Има и черни?! Защо?
Ескимос1:
- А, има ли такива, дето отпред са бели, а отзад черни???
Свети Петър:
- Ее, такива няма...!?
Ескимос2:
- Видя ли бе, тъпак, казах ли ти, че сме ебали пингвин!!!
Една жена отишла на гости на сина си и звъни на врата. Отваря вратата снахата й чисто гола. Жената възмутена:
- Как така си гола, не те ли е срам?
- Това е новата ми ношница, майко.
Прибира се жената в тях и се съблича чисто гола. Мъжът й възмутен:
- Защо си гола ма?
- Това е новата ми ношница. Я вземи я оглади малко, че се я набръчкала.
Бил е несъмнено умен човек онзи, който е казал, че щастливото съпружество е възможно само между сляпа жена и глух мъж.
Мишел дьо Монтен
Младо семейство разглежда зоопарк. Бавно и внимателно обхождат клетка след клетка. Минавайки край горилите обаче, мъжката маймуна успява да докопа жената, да я вкара между решетките и недвусмислено да започне да къса дрехите и и да се бори с нея. Жената отчаяно започва да крещи :
- Помощ, скъпи ! Помощ !
Мъжът спокойно и внимателно наблюдава цената и нарежда :
- Кажи му, че си в цикъл. Кажи му, че си уморена. Боли те главата. Стомахът ти е неразположен. КАЖИ МУ ДРУГ ПЪТ ! ...
Корупцията е толкова голяма и мощна, че създаде политическа партия "Ред, Законност и Справедливост" специално за нейните си нужди....
На 11 септември посред нощ (вашингтонско време) Путин се обажда на сънения Буш:
- Моите съболезнования във връзка с терористичните атаки, г-н Президент!
- Какви терористични атаки?
- О, извинете! Ще ви позвъня по-късно.
Човек е приет по спешност в Бърза помощ. Рибари го намерили припаднал на брега на реката. Лекарите направили всичко възможно и той дошъл в съзнание. Питат го, какво му се е случило.
- Разбирате ли, братлета. Цял ден седя на реката и се мъча да хвана някоя риба. Какво ли не опитах. Пробвах с червей, пробвах с изкуствена стръв, пробвах с една специална стръв - много скъпа, абе с всичко пробвах......Нищо. Рибата само ми яде стръвта и не се хваща.
- Е....
- Ами накрая събирам въдиците да си ходя....вадя последната, а на кукичката бележка.
- И какво пишеше?
- Сметката, моля!
Заженил се Иванчо. Голяма и весела сватба направил. Дръпнала го булката към спалнята , а Иванчо преди това се допитал до дядо си.
- Кажи ми дядо как да подхвана булката като отидем в спалнята?
А дядото му казал :
- Не се притеснявай синко, аз ще стоя зад вратата с гъдулката. Като изсвиря ЦИГУ... вкарваш напред , като изсвиря МИГУ ... назад!
Съгласил се Иванчо , легнали си с булката. А дядото зад вратата свирил ЦИГУ
- Иванчо го вкарвал , изсвирил дядото МИГУ
- Иваночо го изкарвал.
По едно време булката изревала :
- Е заситни де дядо , заситни !
Хасково и Узунджово играли мач. Съдията свирил пряк свободен удар за Узунджово. Хасковлии започнали да подреждат стената, когато вратарят им извикал:
- Махнете го соз дувар ва! Яз за га фатна топката!
Узунджово изпълнили удара и топката влетяла директно във врата, без да може вратаря да отреагира. Треньорът на Хасково почнал да крещи:
- Оть за га не фатна бре, каунь?
- Как за га фатна бре! Tая топка прелетя кат матор!
Седи си един в кръчмата и си пие. На третата ракия се провиква:
- Всички политици са говна!
Присяда до него друг, също така пийнал и казва:
- Правилно!
Пийва си още стотарка и пак се провиква:
- Всички мутри са копелета!
- Добре го каза!
На следващата стотарка:
- Всички левскари са педали!
- Е, мой човек тук попрекали!
- Ти к’во бе? Да не си левскар?
- Нннеее ... педал!