Аз мога да се предпазя от враговете си, нека Господ ме предпази от приятелите ми!
Скандира "Мафия, мафия", а вкъщи кабелната - от комшията, интернет - от другия комшия. Жена, както се сещате, пак от комшията. Само смрадта автентична.
Съдят някакъв, убил тъща си с чук. Питат негов приятел:
- Какво мислите за постъпката на обвиняемия?
- Ами според мен всеки сам кове щастието си...
Германците обграждат квартирата на Щирлиц. Мюлер се провиква:
- Щирлиц, предай се!
От вътре се чува глас:
- Няма ме вкъщи…
- Щирлиц, не лъжи, обувките ти са пред вратата!
- Ами, че може да съм тръгнал бос…
Мюлер се почесва по главата и казва:
- Ей, много е хитър тоя… Оттегляй се!
Офицер влиза в стаята за почивка.
- Какво правите, бойци?
- Гледаме видео.
- А защо телевизорът е включен?!?
Тези които носят светлина на другите, никога не остават на тъмно!
Из обяснения на катастрофирала шофьорка:
"Докато карах с превишена скорост, навлязох в насрещното платно, закачих две коли, качих се на тротоара, прегазих една будка, закачих някакви сергии, пак се върнах на платното, ударих един камион, след което загубих контрол над машината".
Имало едно време четирима, които се казвали Всеки, Някой, Кой-ли и Никой.
Винаги, когато имало някаква важна работа за вършене, Всеки бил сигурен, че Някой ще го направи. Кой-ли би могъл да го направи, ала Никой не го правел.
А когато Никой не го правел, Всеки се ядосвал, защото това нали било работа на Всеки.
Всеки мислел, че Някой ще го направи, а Никой не разбирал, че няма да стане.
Следователно, Всеки обвинявал Някой, когато Никой не правел онова, което Кой-ли би могъл да прави.
Не е толкова страшно младоженецът да види роклята на булката, колкото логовете на нейните icq съобщения...
- Имаш ли сметка в банката?
- Да, но за съжаление не в моя полза.
На вратата на сексшоп пише: "Уважаеми мъже, моля разглеждайте секссписанията с двете ръце".
"Не е важно, важното е да е важно"
Учителка по химмия 125 СОУ
Наели чукче да боядисва осовата линия.
Първия ден направил един километър.
Втория ден - 700 м.
Третия ден - 200 м.
Извикал го бригадира и му се скарал, че е станал много мързелив.
- Чукче не мързелив - кофа далеко...
Две бълхи излизали късно вечер от киното и едната попитала:
- Ще скачаме ли до вкъщи или ще си хванем куче?
Ако някой ви е ядосал, трябва да знаете, че ще се наложи да напрегнете 42 мускула, за да се намръщите и само 4, за да му покажете среден пръст ;)
Знаете ли, че вчера (03.05) беше световния ден на баницата ;-)
---
Желанието да притежаваме това, което нямаме ни пречи да ползваме това, което имаме!
Помни! Отварянето на хладилника след 18 часа превръща принцесата в тиква!
Америка води две войни - със затлъстяването и с тероризма. Особено успешни са акциите, когато бъде заловен дебел терорист.
Две мравки се срещат в гората. Едната носи на гърба си гъсеница. Другата я пита:
- Абе, кво ти е тва на гърба?
И тя отговаря:
- Ааа, космодиск.