Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не е толкова страшно младоженецът да види роклята на булката, колкото логовете на нейните icq съобщения...
Програмисти 3,063 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ало, Иванов ли е? - Да. - От super-bg.com - интернет магазинът ви безпокоим, вашето име наистина ли е Иван’); DROP TABLE Orders; -- ? Началникът на караула вижда, че часовият къса бодлите от парче бодлива тел. Прокрадва се зад него и чува: - Обича ме, не ме обича… Пред заведение стои луксозен автомобил. Зад волана дреме шофьорът. По едно време идва при колата някакъв човек. Почуква на стъклото, шофьорът отваря прозореца, човекът му подава един плик: - Моля, предайте го спешно на Вашия шеф. Шофьорът отива и занася плика на шефа си в заведението. Той отваря плика и чете:"Ако стане - ще е чудесно, ако ли не здраве да е!" - Какво пък значи това? - чуди се. Шофьорът също прочел бележката, замислил се и изведнъж изтичал на улицата. След малко се връща - Станало е! - въкликнал. - Какво е станало? - Да ни открадната колата... Внимание, вратите не се затварят! Седят четири бабки и си пият следобедния чай. Едната казва: - Синът ми наскоро стана свещеник и всеки, който го срещне, му казва "отче". - Ех, казва втората, моят е епископ и всички го наричат "ваше светейшество". - А пък аз имам брат, който е кардинал. Хората се обръщат към него с "ваше високопреосвещенство", хвали се третата. Четвъртата притеснено споделила: - Моят син е стриптизьор. И когато се съблече, всички викат "О, боже!"