Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Имало едно време четирима, които се казвали Всеки, Някой, Кой-ли и Никой. Винаги, когато имало някаква важна работа за вършене, Всеки бил сигурен, че Някой ще го направи. Кой-ли би могъл да го направи, ала Никой не го правел. А когато Никой не го правел, Всеки се ядосвал, защото това нали било работа на Всеки. Всеки мислел, че Някой ще го направи, а Никой не разбирал, че няма да стане. Следователно, Всеки обвинявал Някой, когато Никой не правел онова, което Кой-ли би могъл да прави.
Разни 1,337 прегледа
Следващ →

Още вицове

На 18 жената е като футбол, 22-ма мъже тичат след нея. На 28 е като бакетбол, 10-ма мъже тичат след нея. На 38 е като топка за голф, само един мъж е след нея. На 48 е като топче за тенис маса, един мъж гледа да я прехвърли на друг. Бойко Борисов може да пее в "Ла Скала". Кой ще му забрани? - Иванчо! На родителската среща учителя по физкултура се оплака, че дисциплината ти куца. Реагира ли на тази забележка? - Реагирах. Сега учителят куца! Върви маршрутка по линия Младост - Люлин. Някъде около Орлов мост вече е препълнена. Изведнъж шофьорът набива спирачки и събира всички правостоящи при себе си. Отзад се чува женски глас: - Абе, ти да не возиш говеда? Шофьорът невъзмутимо отговаря: - К’вото се качи, такова возим, госпожа! Мъж и жена са при сексолога. Жената казва: - Докторе, нещо не се получава при нас с мъжа ми! - А опитвали ли сте да облечете някакво съблазнително прозрачно бельо и да заставате във възбуждащи пози? Мъжът отвърнал: - Пробвах, но не помага.