Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Не е нужно да говорите за себе си пред колегите - този разговор започва след като излезете от помещението..
Бисери 1,979 прегледа
Следващ →

Още вицове

От всекиго според способностите, всекиму според нуждите - искал или не, Карл Маркс измислил много хубава рецепта за групов секс. Три часа през нощта. Мъж и жена спят. Изведнъж се звъни на вратата. Мъжът, псувайки, отива да отвори. На прага стои мъж, очевидно пийнал: - Приятел, ела, моля ти се, долу да ме бутнеш. - Абе, човек, ти полудя ли! Три часа през нощта е! Ходи помоли някой друг. Връща се мъжът в леглото и жена му го пита: - Кой беше? - Някакъв идиот, искаше да го бутна. - И ти какво направи? - Пратих го на майната му! - Звяр! Говедо! Помниш ли на нас как ни изгасна колата в големия дъжд и едно момче цял час ни бута? Толкова ли не можеш да помогнеш на човека! Мъжът пак се разпсувал, станал от леглото и се облякъл. Слиза на двора, а там пълна тъма. Вика: - Ей, приятел! Къде си?! От тъмнината: - Тук съм! Ела тук! - Къде тук? - Тука бе, на люлките! Нова диета. 3 дни само сокове, 5 дни само каши, 7 дни само плодове. После 9 дни... после 40 дни... после година... В университет се провежда изпит. Влиза първия студент и професора го пита: - Кое е по-бързо, светлината или звука? Студента се замислил,замислил и казал: - Ами Светлината? - Браво, защо? - Защото, когато си пусна радиото, първо светва лампичката, а после се чува звука. Студентът е изгонен с 2-ка. Втори студент влиза: - Кое е по-бързо, светлината или звука? - Звука! - Защо? - Ами като си пусна телевизора, първо се чува звука, а после се вижда образа.. Отново изгонен. 3-ти студент влиза. - Е, младежо... Представи си, че си на планина, срещу тебе има друга планина... на нея има топ, той стрелва, кое ще достигне до теб по-бързо, светлината или звука? - Светлината! - Браво, защо? - Ами защото очите са по-напред от ушите Един моряк ( далечно плаване ), новобранец се качва на кораб за първи път. На третия месец вече не издържал без секс. Отишъл при помощник - капитана и му разказал какво му тежи. - Мога да те уредя, - казал помощник -капитана - но ще ти струва 300$ . Моряка помислил малко, имал хубава заплата, а и без това нямало къде да си харчи парите и се съгласил. - Какво ще ми уредиш за 300$ - попитал той - трябва да е нещо добро!? - Един китаец , готвач е долу в кухнята . - О, защо толкова много пари за един китаец - възмутил се моряка !? - Ами виж сега - започнал помощник -капитана - 100$ са за капитана на кораба , защото той малко не ги обича тези работи. 100$ и за мен , защото и аз малко не ги обичам тези работи. И по 50$ на двамата , които ще държат китаеца, защото той пък изобщо не ги обича тези работи...