Нападателят на Иван Костов е бил въоръжен с нож, вилица и лъжица.
Дете пита баща си:
- Кое е най-страшното животно на земята?
- Майка ти.
Животни се качили на самолет. Враната започнала да кове крилото на самолета.
- Ей, врано черна, какво правиш? - попитали я животните.
- Бъзикам се - отговорила враната.
- Ами ако и ние вземем да се побъзикаме? - заканили се те на враната.
- Побъзикайте се! - подканила ги тя и животните започнали да рутят самолета. Станала авария, самолетът губел височина и враната попитала:
- А вие можете ли да летите?
- Не - изплашили се животните.
- Ами тогава що се бъзикахте?
Мъж се прибира от гостуване във Франция.
- Когато бях в Париж при мадам Мишел, на вечеря тя слагаше на масата бяла покривка - нищо не е, ама голям кеф!
На следващата вечер жена му сложила бяла покривка...
- Когато бях в Париж при мадам Мишел, тя пускаше лека музика - нищо не е, ама голям кеф!
На следващата вечер жената слага бяла покривка, пуска лека музика...
- Когато бях в Париж при мадам Мишел...
- Виж сега - казала жената - ти като беше в Париж при мадам Мишел, аз бях на гости при съседа Пешо - неговият ей с толкова е по-голям от твоя - нищо не е, ама голям кеф!
Един човек се жени за втори път. След сватбата той казва на жена си:
- Скъпа, трябва да ти призная един свой голям недостатък: Често пъти се случва да съм безпричинно ревнив.
Жената се усмихнала очаровано:
- Няма смисъл да се притесняваш за това, мен няма да ти се наложи да ме ревнуваш без причина.
Хотелска стая. Двама в леглото. Мъжът казва:
- Вдигни още!
Тя вдига.
Той:
- Вдигай още!
Тя вдига. И така докато тя:
- А бе, ти ще го вкарваш ли или ще го спускаш?
Пушенето предупреждава - Министерството на здравеопазването не е по-добро.
Седи един програмист в бара. Идва при него една мацка:
- Ако искаш да си прекараш хубаво, то аз се казвам Мими...
- А ако не искам да си изкарам хубаво, как се казваш?
Не те знам кой си, но ако още веднъж изпратиш на жена ми честит свети Валентин, обещавам ти, че ще те намеря.
Не ви ли се струва символично, това че в Америка, денят на пакостите и ужасите се нарича "Hello Win"?
Полезен съвет:
Взимайте пари назаем от песимисти. Те не очакват да им ги върнете.
Когато излъчили във Франция епизод от сериала, французите се предали незабавно на Чък Норис просто за да са сигурни, че са на страната на победителя.
Тодор Батков решил да развива трансферната политика на Левски и... купил 3 нови факса!
- Много съжалявам, но този месец няма да мога да ви платя за квартирата.
- Но как така? Вие казахте същото миналия месец, по миналия също, а и преди три месеца!!!
- Нима не си държа на думата?
Сега на какво ше си играем - на мълчанието на агнетата, или на говоренето на рибите???
Оптимист - това е песимист-мазохист.
- Кое при жената е веднъж в месеца и свършва за 4-5 дена?
- Заплатата на мъжа.
- Мамо, вярно ли е, че сме произлезли от маймуните?
- Не зная, сине, баща ти и така не ме запозна с неговото семейство.
София. Пиков час.Цариградско шосе. Нарушавайки всички писани и неписани правила за движение, баба тръгва да пресича улицата. Звук от спирачки и ... удар. Бабата попада под колелата на VW Тоuаrеg V12. В този момент, в резултат на внезапното спиране, в джипа се врязва Аudi Аllrоаd Quаtrо, в него - Меrсеdеs Gеlеndwаgеn, а зад него верижно се натрисат Наmmеr Н2, Тоуоtа Lаnd Сruisеr 100 и Роrsсhе Сауеnnе. Шофьорът на Сауеnnе-а излиза от колата си, оглежда внимателно цялата картинка, цъка с език и с възхищение произнася:
- Е, на това му се казва луксозна смърт!!!
- Тате, таралежът ни от старост ли умря?
- Да, сине. Ако беше по-млад, щеше да избяга от КАМАЗ-а...