Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Учителката пита Иванчо: - Кой е царят на животните? - Директорът на зоопаркa, госпожо!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Не ви ли се струва символично, това че в Америка, денят на пакостите и ужасите се нарича "Hello Win"?
Бисери
03.10.2017
3,046 прегледа
Следващ →
Още вицове
Някъв човек си карал трабанта и нещо какво се загледал и тряяяяяс, се забива в един лъскав баварец. Отварят се вратите на бавареца и излизат четири борци, жадни за саморазправа. Човечеца какво да прави вижда че ще яде бой започнал да се дърпа: - Ама чакайте бе момчета така не е честно аз съм един а вие четерима... Най-умният от борците помислил малко и вика: - Каро, мини от него! Човечеца пак почнал: - Ама така сме двама, а вие трима... Бореца пак помислил: - Тичо, мини и ти от него! Човечеца: - Така пък ние сме трима, а вие двама... Бореца се ядосал: - Абе пич я бегай, ние ще се разберем!
Седят двама наркомани, задават си въпроси един на друг. - Пешо, а коя дума си произнесъл за първи път в живота си? - Абе, я върви на майната си! - А аз - "мама"...
Един рибар ловял риба, но му свършила стръвта. Нямало какво да прави и написал на една хартийка "червей", закачил я на кукичката и метнал въдицата. След малко започва да кълве. Вади той въдицата от водата и гледа една дъска закачена на куката с надпис "шаран".
В един много студен ден. Навън вали проливен дъжд. Един рибар става рано сутринта и тръгва за риба. След като излязал навън и видял времето си казал: - Абе къде съм тръгнал в това време, я да се върна и да си полегна. Легнал при жена си и казал: - Ааууу навън е страшен студ и дъжд. Жена му сънена и без да го погледне казала: - А моя балък отиде за риба.
Учителката дава задача да се напише изречение с думата "захар". Малкият Иванчо пише: "Пия чай с лимон." - А къде е захарта? - пита учителката. - Разтворила се е...