Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не ви ли се струва символично, това че в Америка, денят на пакостите и ужасите се нарича "Hello Win"?
Бисери 3,046 прегледа
Следващ →

Още вицове

Някъв човек си карал трабанта и нещо какво се загледал и тряяяяяс, се забива в един лъскав баварец. Отварят се вратите на бавареца и излизат четири борци, жадни за саморазправа. Човечеца какво да прави вижда че ще яде бой започнал да се дърпа: - Ама чакайте бе момчета така не е честно аз съм един а вие четерима... Най-умният от борците помислил малко и вика: - Каро, мини от него! Човечеца пак почнал: - Ама така сме двама, а вие трима... Бореца пак помислил: - Тичо, мини и ти от него! Човечеца: - Така пък ние сме трима, а вие двама... Бореца се ядосал: - Абе пич я бегай, ние ще се разберем! Седят двама наркомани, задават си въпроси един на друг. - Пешо, а коя дума си произнесъл за първи път в живота си? - Абе, я върви на майната си! - А аз - "мама"... Един рибар ловял риба, но му свършила стръвта. Нямало какво да прави и написал на една хартийка "червей", закачил я на кукичката и метнал въдицата. След малко започва да кълве. Вади той въдицата от водата и гледа една дъска закачена на куката с надпис "шаран". В един много студен ден. Навън вали проливен дъжд. Един рибар става рано сутринта и тръгва за риба. След като излязал навън и видял времето си казал: - Абе къде съм тръгнал в това време, я да се върна и да си полегна. Легнал при жена си и казал: - Ааууу навън е страшен студ и дъжд. Жена му сънена и без да го погледне казала: - А моя балък отиде за риба. Учителката дава задача да се напише изречение с думата "захар". Малкият Иванчо пише: "Пия чай с лимон." - А къде е захарта? - пита учителката. - Разтворила се е...