Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
София. Пиков час.Цариградско шосе. Нарушавайки всички писани и неписани правила за движение, баба тръгва да пресича улицата. Звук от спирачки и ... удар. Бабата попада под колелата на VW Тоuаrеg V12. В този момент, в резултат на внезапното спиране, в джипа се врязва Аudi Аllrоаd Quаtrо, в него - Меrсеdеs Gеlеndwаgеn, а зад него верижно се натрисат Наmmеr Н2, Тоуоtа Lаnd Сruisеr 100 и Роrsсhе Сауеnnе. Шофьорът на Сауеnnе-а излиза от колата си, оглежда внимателно цялата картинка, цъка с език и с възхищение произнася: - Е, на това му се казва луксозна смърт!!!
Черен хумор 1,923 прегледа
Следващ →

Още вицове

Слепец с куче-водач влиза в магазин. Хваща кучето за опашката и почва да го размята във въздуха. Продавачката пита: - Мога ли да ви помогна с нещо? Слепецът отговаря: - А не - само оглеждам. Заприбира ли се двама пияници. Единия пита другарият си. -А бе Иване сега като се прибера и жената като ме пита къде съм бил, какво да и кажа? -Споко! Имам гениална идея.Влизаш в хола и отваряш шкафа с алкохола и почваш да пиеш. -Добре. Влиза нашия герой ижена му го чака с точилката. -Не ми се прави на трезвен знам номерата на Иван.Сигурно този път ти е казал да започнеш да пиеш и да ми се направиш на трезвен. А познах ли, а? Президентът Първанов подписва закона за отваряне на досиетата със забележка: Без "Гоце" Кара си мутрата BMW-то по пътя със 90 км и изневиделица срещу него едим мерцедес, а в ляво, а вдясно и се ударили челно. След няколко минути в несвяст борчето се събужда и си мисли ядосан - "ей ся кат го фана тоя че го утепам", излиза от колата и гледа как от мерцедеса излиза един поп. Борчето: - Ко праиш бе идиот, ей сега че те утепам. Попа: - О чадо успокой се, важното е, че сме живи и здрави Борчето: - Виж ко ми напраи колата бе ... Попа: - Виж мое чадо, това са само ламарини. Важното е, че сме живи и здрави (попа вади една бутилка джони из под расото). Дай да пийнем по едно за това. Борчето хванало бутилката ударило един голям гълток да освободи напрежението и подало бутилката на попа. Попа затворил бутилката и я прибрал под расото. Борчето: - Ти няма ли да пиеш? Попа: - Не, аз ще чакам полицията. В ресторанта: - Всеки ден ли сервирате такива помии? - Не, господине. В понеделник имаме почивен ден.