Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена споделя с майка си след първата брачна нощ: - Майко, обидих мъжа си още първата вечер и то с реплика. Майката: - Какво му каза дъще? - Вътре ли е!
Семейни 3,621 прегледа
Следващ →

Още вицове

В една пуста местност стоят двама полицаи, никой не минава. Гледат в далечината се задава кола: — А, сега тоя ще го одерем. Поне 10 лв. ще му вземем. – казва единия полицай на другия. Спират колата и питат шофьора: — Аптечка имаш ли? — Имам – отговаря човека и я показва. — А пожарогасител? — Имам – отговаря пак човека и го показва. Полицаите разбрали, че не могат да хванат човека в грешка и го питат: — А касетофон имаш ли? — Имам. — Я пусни нещо. Пуснал човека чалга и полицаите започнали да танцуват. — Какво правите, бе? – попитал ги човека. — Танцуваме за теб, зер дадеш 10 лева. – отговорили му те. Откакто си сложи халка на пъпа, започна да прилича на граната! Кандидат за работа е на интервю с шефа. Шефа: - Господин Крумов, имате прекрасни препоръки, с които без проблем ще ви наемем. Нямате ли някакви недостатъци? - Длъжен съм да ви призная, че имам - много съм суеверен. - В такъв случай няма да ви плащаме тринадесета заплата... - Ало, какво правиш? - Свиха ми сърмите! - Кво? Открадна ли са ти сърмите?!?! - Не. Тъщата дойде у нас и ме е хвана да сгъвам сърмички за Бъдни вечер. Жена се оплаква на мъжа си: - Как ми омръзна този живот! Толкова пъти ми се искаше да да умра. Единственото, което ме крепи е, че ти тогава ще се пропиеш и ще вземат децата в интернат. Мъжът я утешава: - Не се безпокой!...Няма да се пропия...