Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Има два вида гълъби за доставка: Пощенски гълъб и Гълъбин Боевски
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Жена споделя с майка си след първата брачна нощ: - Майко, обидих мъжа си още първата вечер и то с реплика. Майката: - Какво му каза дъще? - Вътре ли е!
Семейни
03.10.2017
3,621 прегледа
Следващ →
Още вицове
В една пуста местност стоят двама полицаи, никой не минава. Гледат в далечината се задава кола: — А, сега тоя ще го одерем. Поне 10 лв. ще му вземем. – казва единия полицай на другия. Спират колата и питат шофьора: — Аптечка имаш ли? — Имам – отговаря човека и я показва. — А пожарогасител? — Имам – отговаря пак човека и го показва. Полицаите разбрали, че не могат да хванат човека в грешка и го питат: — А касетофон имаш ли? — Имам. — Я пусни нещо. Пуснал човека чалга и полицаите започнали да танцуват. — Какво правите, бе? – попитал ги човека. — Танцуваме за теб, зер дадеш 10 лева. – отговорили му те.
Откакто си сложи халка на пъпа, започна да прилича на граната!
Кандидат за работа е на интервю с шефа. Шефа: - Господин Крумов, имате прекрасни препоръки, с които без проблем ще ви наемем. Нямате ли някакви недостатъци? - Длъжен съм да ви призная, че имам - много съм суеверен. - В такъв случай няма да ви плащаме тринадесета заплата...
- Ало, какво правиш? - Свиха ми сърмите! - Кво? Открадна ли са ти сърмите?!?! - Не. Тъщата дойде у нас и ме е хвана да сгъвам сърмички за Бъдни вечер.
Жена се оплаква на мъжа си: - Как ми омръзна този живот! Толкова пъти ми се искаше да да умра. Единственото, което ме крепи е, че ти тогава ще се пропиеш и ще вземат децата в интернат. Мъжът я утешава: - Не се безпокой!...Няма да се пропия...