Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Първи януари, нивото на водата в язовир Искър спадна с два метра.
Пиянски 1,751 прегледа
Следващ →

Още вицове

Като знам колко малко съм живял пък колко много ще съм умрял направо ми се не ляга! Един ден един луд генерал отвлякал Бай Ганьо,Американеца и Французина и ги завел на един самотен остров. И им казал ся иксам от вас да ми намерите по едно оръжие и да ми го донесете,те казли добре и почнали да търсят. По едно време се задава Францъзина с един пистолет,и генерала му казва наври си го у газа тои почнал и в тоя момент почнал да плаче,попитал го генерала. Защто плачеш ? -Тои отговорил щото болии-и-и-и. И генерала го оставил. След малко идва Американеца с М 16, и генерала казва. -А ся навро со го у газъ. Започнал тои и жо тоя момент почнал-хем да плаче хем да се смее. Генерала го попитал. -Защо плачеш ? Тои отговатя. -Зашото болии-и-и-и ! -А защо се смееш ? Попитал очудено генерала! -Защото Бай Ганьо идва с танкааа! ! ! Какво пише на най големия родилния дом на Китай? - СТИГА-ааааааааааааа!!! "Пас към Роналдо, който тази вечер гледа мача без пари" (Бразилия-Хърватска) - Тате, а защо американците казват "осемнадесет-деветдесет и пет" вместо "хиляда осемстотин деветдесет и пет"? - Сине, на тях все още са им осембитови процесорите в главата.