Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две мутри пътуват с БМВ-то и единият решава, че е гладен. Виждат табела, на което пише „Банички“. Гладният казва на другия: — Спри тук да хапна! — Как пък реши, че има ядене? — Ми, виж табелата… Пише „Банички“… — Ти луд ли си, бе? Как ще им вярваш на тия табели! — Що бе? — Ами, оня ден гледам табела, на която пише „Жени“. Влизам, а пък то тоалетна…
Разни 1,747 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо." - Паулу Коелю След няколко годишно прекъсване, в столичният зоопарк отново има работещи тоалетни. Специално за откриването докуца и кмета. Правото да пусне първи една вода имаше, разбира се, Бойко Борисов. Очаквайте снимки. Блондинка решава да си смени цвета на косата. Прави си косата черна и отива на едно поле, сяда и гледа овчар с 50 овце и едно куче. Блондинката казва: - Ако позная колко овце имаш ше ми дадеш ли една? Овчарят: - Добре! Блондинката: - 50 овце имаш. Овчарят: - Позна, сега си избери една Блондинката: - Хайде да ми дадеш онази черничката, игривата, дето много скача. Овчаря: - А ако позная какъв е естествения цвят на косата ти, ще ми върнеш ли кучето! Влиза един в секс-шоп с намерението да си купи надуваема кукла. - Мъж или жена ще искате? - Жена, моля. - Черна или бяла? - Бяла. - Християнка или мюсюлманка? Този въпрос вече учудил мъжа: - Каква може да е разликата? Все пак това е само една надуваема кукла! - Мюсюлманките понякога избухват... Ето какъв поздрав получих от един приятел по icq-то: "Добро утро в този прекрасен първи петък за тази седмица". ------- понеже утре(22.09.2004) е почивен ден...