Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В спорта манията за величие е лош помощник. А добър помощник е манията за преследване.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Двама пияници си говорят: - Моята всяка вечер ходи до кръчмата! - Забрани й! - А кой ще ме занесе до вкъщи?
Пиянски
03.10.2017
2,038 прегледа
Следващ →
Още вицове
В класната стая: - Защо закъсня за училище? - Трябваше да откарам нашата крава на разплод при един бик. - А не можа ли баща ти да я свърши тая работа? - Може, ама то кравата бик си иска.
- Какво ви накара да ударите тъща си? - пита съдията. - Ами, преценете сам, господин съдия. Тя стоеше с гръб към мен, в ръката ми беше тупалката, а вратата зад мен беше отворена. Как да не се възползвам от такова благоприятно стечение на обстоятелствата!
Руснак и американец разговарят за автомобили. - Когато съм в добро настроение,- казва американецът,- предпочитам да карам коли в светли цветове. Ако съм претоварен или имам много проблеми, избирам тъмна кола. А когато съм на почивка в чужбина - избирам кола в ярки, празнични цветове! - При нас всичко е по-просто,- отвръща му руснакът,- ако настроението ми е прекалено добро, се возя в кола със синя лампа. Ако се чувствам зле - предпочитам светла кола с червен кръст. А в чужбина също съм ходил, но само с танк.
Както знаете , Робин Худ крадял от богатите за да даде на бедните. И така, той направил това геройчно действие и срещнъл първият бедняк по пътя си и му казал: - Аз съм Робин Худ! Аз крадя от богатите, за да дам на бедните. И дал на бедняка една кесия с пари. А бедняка ахнал: - Олелеле!?! Богат съм! А изведнъж Робин Худ взел кесията със пари и казал: - Аз съм Робин Худ! Крада от богатите, за да дам на бедните!
Пред гарата се срещат 2-ма авери. Единият, с огромна синина под окото, едва мъкне огромен куфар. - Откъде тоя бушон? - пита го авера. - Жена ми ме удари... - Сериозно? Моята само с пръст да ме докосне... - Че ти какво мислиш влача в тоя куфар?