Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама пияници си говорят: - Моята всяка вечер ходи до кръчмата! - Забрани й! - А кой ще ме занесе до вкъщи?
Пиянски 2,038 прегледа
Следващ →

Още вицове

В класната стая: - Защо закъсня за училище? - Трябваше да откарам нашата крава на разплод при един бик. - А не можа ли баща ти да я свърши тая работа? - Може, ама то кравата бик си иска. - Какво ви накара да ударите тъща си? - пита съдията. - Ами, преценете сам, господин съдия. Тя стоеше с гръб към мен, в ръката ми беше тупалката, а вратата зад мен беше отворена. Как да не се възползвам от такова благоприятно стечение на обстоятелствата! Руснак и американец разговарят за автомобили. - Когато съм в добро настроение,- казва американецът,- предпочитам да карам коли в светли цветове. Ако съм претоварен или имам много проблеми, избирам тъмна кола. А когато съм на почивка в чужбина - избирам кола в ярки, празнични цветове! - При нас всичко е по-просто,- отвръща му руснакът,- ако настроението ми е прекалено добро, се возя в кола със синя лампа. Ако се чувствам зле - предпочитам светла кола с червен кръст. А в чужбина също съм ходил, но само с танк. Както знаете , Робин Худ крадял от богатите за да даде на бедните. И така, той направил това геройчно действие и срещнъл първият бедняк по пътя си и му казал: - Аз съм Робин Худ! Аз крадя от богатите, за да дам на бедните. И дал на бедняка една кесия с пари. А бедняка ахнал: - Олелеле!?! Богат съм! А изведнъж Робин Худ взел кесията със пари и казал: - Аз съм Робин Худ! Крада от богатите, за да дам на бедните! Пред гарата се срещат 2-ма авери. Единият, с огромна синина под окото, едва мъкне огромен куфар. - Откъде тоя бушон? - пита го авера. - Жена ми ме удари... - Сериозно? Моята само с пръст да ме докосне... - Че ти какво мислиш влача в тоя куфар?