Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама приятели си говорят: — Жена ми много може да шие. Оня ден взе и от една стара нейна пола ми уши вратовръзка. — А пък моята от една моя стара вратовръзка си уши пола.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Пиян шофьор спира полицай в София и го пита: - Старши, къде съм? - На ъгъла на “Мария-Луиза” и “Пиротска”. - Остави подробностите! В кой град съм?
Пиянски
03.10.2017
1,739 прегледа
Следващ →
Още вицове
Имате стрес, нервно напрежение, депресия, не може да заспите...включете канал "Военна телевизия"...
Връща се моряк в къщи, а там го чака изненада; -Как така -имал съм бебе. Четири месеца бях на остров Крит, шест месеца в Атлантическия океан, четири месеца в Китайско море, общо четиринадесет месеца, а тук ме чака дете. ; -Ами да , миналата седмица ми го донесе някаква учителка от Крит.
Направили в гората яма-капан. Вървял си таралежа и без да иска паднал в нея. Паднал, ударил се и загубил съзнание. Същият ден до обяд паднали лисицата и вълка, а надвечер тъкмо паднала и баба Меца в безсъзнание и се събудил Ежко-Бежко, огледал се, почесал се по главата и си рекъл: — Брей, какви ги върша докато съм в безсъзнание!
Пътувайки, на всяка гара пийнал мъж се събужда, поглежда през прозореца и вика: — Тъпо! Един от пътниците го попитал: — Защо непрекъснато повтаряте „Тъпо“? — Ами с всяка нова гара все повече се убеждавам, че съм сбъркал влака…
Влиза американец в английска кръчма и си поръчва Будвайзер. - Американец сте, нали? - предполага барманът. - Да, по какво познахте? По акцента или по това, че поръчах Будвайзер? Барманът отговаря: - По това, че сте най-дебелият човек, който съм виждал някога.