Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Честита да е Новата година, щастливи да са в нея всички дни. От старата година, що отмина, ти само хубавото запомни!
Пожелания 4,643 прегледа
Следващ →

Още вицове

Младо момиче ще излиза за първи път с момче. Майка й я съветва: - Сега ще те заведе на кино. В салона ще ти държи ръката, после ще те прегърне. Като излезете, ще те заведе на кафе у тях. Тъй като е студент и е от провинцията, значи живеее на някoй таван. Вътре ще има само едно легло, един стол и една маса. Той ще седне на стола, а ти на леглото. И много внимавай, като той седне при тебе - да не стане срам и позор за цялата фамилия! Върнала се дъщерята и разказва: - Отидохме на кино и той ми държа ръката, после ме прегърна. После отидохме у тях да пием кафе. Аз седнах на стола, а той на леглото. А като седнах и аз на леглото - срам и позор за цялата му фамилия... Само в България човекът, пиещ газирана вода на пейка, го считат меко казано за странен. А шофиращият кола пиян – нормален и готин! Личния лекар изпраща един на изследвания със съмнения за камъни в бъбреците. След изследванията, другия доктор казва: - Рак! Човека, умолително: - Но моя доктор ми каза камъни в бъбреците. - Да, и под камъните рак... - Знаете ли, как я обичам...Повече от живота я обичам...За нея съм готов на всичко... - Тогава се ожени за нея! - За кой, бе? За ракията?! Конят на един селянин се разболял и той взел лекарство от ветеринаря. След час обаче се върнал и поискал от същото лекарство. - Защо? - учудил се ветеринарят. - Нали ви казах да сипете праха в една тръбичка и да го духнете в гърлото на коня! - Да, докторе, но конят духна пръв...