Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Марийка дълго се оглежда в огледалото и накрая заключава: - Бедният ми съпруг....
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Мъничко, черничко, върви и дрънчи. Що е то? - Мравка отива за бира.
Животни
03.10.2017
3,263 прегледа
Следващ →
Още вицове
Иванчо, утре да дойдеш на училище с майка ти! - Но защо? Какво съм направил? - Нищо, но тя е директорката и от месец не е идвала на работа!
Един мъж вървял през една тъмна гора. В тъмното видял светлинка. Отишъл там и видял един женски манастир. Почукал на вратата и излезнала една млада монахиня: Добър ден, ще можете ли да ме приютите за тази нощ? Ами аз не мога да решавам такива работи, ще извикам игуменката. Добър ден, ще можете ли да ме приютите за тази нощ? Да, но само за тази нощ. Влиза вътре, настанява се и чува стъпки пред вратата на стаята си. Той се прави на набожен и застава на колене пред леглото: Господи, ти ме приюти, ако ме нахраниш ще ти бъда много благодарен. Подават му една паничка с храна. Господи, ти ме приюти, ти ме нахрани, ако ме напоиш ще ти бъда много благодарен. Подават му едно шише ракия... Господи, ти ме приюти, ти ме нахрани, ти ме напои, ако ми бутнеш игуменката за една нощ ще ти бъда много благодарен. В този момент игуменката отваря вратата и казва: Господи, не ме бутай, аз сама ще влезна...
Юзър звъни в сервизен магазин: - Ало, много се извинявам, но искам да ви попитам какво да направя, след като мишката ми стигна края на килимчето, а шпагата е още по средата на екрана? - Елате да си купите новата ХХL подложка.
Един свещеник си слагал гръмоотвод на къщата си.Един полицай вървял по улицата, видял го и му казал: - Попе, защо ти е този гръмоотвод? Нали си божи служител? Точно на теб ли господ ще прати небесен огън? - А на тебе защо ти е оръжие? Нали си държавно чедо, от кой се боиш? - отвърнал свещеника. Полицаят се ядосъл и му извикал: - Попе, гледай да не тръгнеш набързо пред мен. Свещеникът му отвърнал: - Ще тръгна ама ще се върна,но не помня като съм тръгнал пред някой,той да се е върнал.
"Котараците" се поздравяват след избора за кмет на София: - Честити фъндъци!