Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По съветско време викат някакъв руснак на обяснение в КГБ: - Ти защо редовно получаваш колети и писма от Израел? - Ами по време на войната крих един евреин от немците у нас в мазето, и сега ми е много благодарен и ми праща това-онова. - Как може така бе, другарю! Да си кореспондирате с тая гадна капиталистическа страна! Вие за бъдещето си мислите ли? - Да, мисля. Сега крия един китаец.
Комунистически 5,691 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо блондинките не носят часовници? — Защото всеки „тик-так“ е две калории. Един човек отишъл с мотора си на гости и се напил. Очите му кървясали и приятелят му го попитал: - Какво ще кажеш, ако те спре полиция ? - Ами, че от вятъра са ми станали очите червени. Тръгнал той и по пътя го спрял полицай и му казал: - Сложи си някакви очила, че от вятъра са ти станали червени очите ! - Ами от вятъра, пиян съм като мотика! • За затопляне на взаимоотношенията, понякога и един сладолед е достатъчен. • Щом всички се обръщат към тебе със “скъпи”, значи си се обезценил. • Струва си, щом е безплатно... • Само еднодневките могат да бъдат в крак с времето. • Защо трябва да са необходими текстовете, след като всички четем между редовете? • Хората, които горят в работата си, често пият по една студена вода. • И заекът може да стане хладнокръвен, стига да го поставят във фризера. В час по математика: - А сега да вземем пример от областта на финансите: как се смятат пари. Иванчо, петдесет лева за седем месеца с годишна лихва четири процента, колко пари се получават? - Госпожо, и вие наричате това пари? Седят си Исак и Моше и обсъждат филма "Титаник". - И колко пъти го гледах, толкова пъти се просълзявах... - реди Исак. - И аз! Много жалко за брилянтите, наистина!!!