Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седял си един професор в студентския стол на една маса сам и си хапва. Минал един студент и понеже нямало къде да седне, седнал при професора. Преподавателят се изнервил и казал: - Прасе и птица на едно място не се хранят! Студентът: - Аз тогава отлитам. Изненадан от отговорът професорът решил да го скъса на изпита. Дошло време. Седнал студентът и отговарял на всичко. Нямало как да го сгащи. - Добре колега! Още един последен въпрос. Ако на пътя видите две торби. Една с пари, а другата с акъл, коя ще изберете? - Разбира се, че тази с парите! - Грешен отговор колега! - видимо зарадван. -Аз ако бях щях да взема акъла! - Кой каквото няма, това търси. Вбесен от думите преподавателят хванал книжката и написал в нея "ГОВЕДО".Студентът си я взел и без да я отваря излязъл. След малко отворил вратата и казал: - Г-н Професоре, подписали сте се, а не сте написали оценка!
Студентски 3,323 прегледа
Следващ →

Още вицове

Всяка година на 21-ви декември с приятели отбелязваме края на света. Секунди преди тръгването на влака в едно купе до прозореца стои мъж и гледа навън.Изведнъж гледа на перона да тича някакъв и вика: Петров !Петров !Кой е Петров ? Мъжът във влака става,отваря прозореца,подава си главата навън и казва: - Какво има ? - аз съм Петров. - Мъжът от перона се приближава,забива му две яки крушета и си тръгва.Удареният сяда на мястото си и доволно заявява: - Ама как го метнах.Аз не съм Петров. Гарфилд отива на кино с Пенелопа. - Много си хубава. - Благодаря. - отвръща Пенелопа - Жалко, че не мога да кажа същото за теб. - Тогава направи като мен и излъжи. След второто изписване от болницата НСО имат много деликатната задача да се грижат за кръвното на ББ. За целта са му пуснали специална кабелна телевизия, по която всички телевизии излъчват специално заснети новини за ББ на фона на рязане на ленти и усмихнати хора. Също му носят специални единични издания на всички вестници. Дълга опашка за бира. Заекът се появява отнякъде и застава най-отпред. Вълкът излиза от опашка, хваща заека за ушите и му се кара: - Що се предреждаш, бе ушак... - Ти ела с мен зад ъгъла и ще видиш... Тръгват, а след малко заекът се появява сам и пак застава най-отпред на опашката. Излиза мечката, хваща го за ушите и му се кара: - Ти защо заставаш пред страшната мечка, бе? - Ти ела с мен зад ъгъла и ще разбереш. Отиват. След малко заекът отново се появява и застава отпред. Излиза страшният лъв. Изревава смразяващо... Заекът го прекъсва с жестове и му показва ъгъла. Тръгват натам, минават зад ъгъла, а там стои Змей Горянин: - Аре стига, бе заек. Само месо, месо, месо.... Кога ще донесеш бирата?