Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж се обажда в районното полицейско управление: - Ало, добър ден! Искам да ви съобщя, че има пожар… - Имате грешка. Тук е полицията, а не пожарната. След малко звъни отново: - Ало! Бих искал да съобщя за пожар… - Нали вече ви казах, набирайте 160! След близо десетина минути колега на дежурния полицай влита и крещи: - Бързо, бързо… Районното гори!…
Полицаи 3,846 прегледа
Следващ →

Още вицове

Из дневника на интернет-маниак: "Реших коренно да променя начина си на живот. Изтрих си всичките bookmark-ове с порно страници." Дневния ред в една българска фирма: от 7.55 до 8.30 - цигарки с кафенца от 8.30 - до към 10 - 10 и нещо - преглед на печата от 10 и нещо до 11 след нещо - пак цигарка с кафенце до 12.00 - оплакваме се колко много работа имаме 12.00- 13.00 - обяд в стола 13.00 - 13.15 - цигарка с кафенце следва - следобедно придремване пред компютъра с кратки прекъсвания - колкото да напсуваме някой клиент, който точно сега е решил да ни разсейва от гледането на порно 16.50 - заемане на стартова позиция за тръгване 16.56 - последна цигарка /без кафенце/ 17.00 - хехе, вече не ми виждате гърба На сутрешния преглед командира пита войниците: - Произшествия има ли? - Не, само дето се счупи сапа на лопатата. - Каква лопата? - Ами тази с която погребахме кучето. - Какво куче? - Дето яде от червата... - Какви черва? - Тези на коня... - Какъв кон? - Дето умря докато теглеше каруцата... - Каква каруца? - Тази с водата... - Каква вода? - Тази с която гасихме пожара... - Къде пожар? - Ами оня дето изгори щаба на поделението. - Каквоооо???? Как… - Ами от фаса на Любо... - Ама Любо не пуши...? - Е, и вие ще пропушите, ако ви откраднат знамето... Един пияница се прибирал късно вечерта през една гора. По пътя, обаче, не издържал и легнал под едно дърво да поспи. През ноща в гащите му влязъл един смок. На сутринта пияндето решил да се изпикае. Застанал под едно дърво, и започнал да си го вади... (след 5 минути чудене): - Абе, ние ще пикаем или ще се гледаме? Мъж се прибира вкъщи. Влиза в кухнята, където жена му готви нещо на печката, удря с юмрук по масата и крясва: - Кой е тук господарят? Жена му се обръща, поглежда го и му набива един черпак в главата. Мъжът се чеше по главата и смирено казва: - Ииии, даже не може да попита човек...