Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две блондинки се срещат: - Ти вчера ми каза глупачка?!?!?! - Извинявай, не знаех, че е тайна.
Любими Герои 3,226 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малко дете: - Мамо, може ли днес да початя? - Добре, сине, но малко. Не ходи далеч, само в местната мрежа и не разговаряй с непознати. - Добре ли кълве на този язовир? - Дали добре кълве? Аз трябваше да се крия зад едно дърво, за да не ме нахапят рибите, докато слагам червея на кукичката! По пътя към църквата младоженци загиват в катастрофа и се оказват пред вратите на рая. В очакване на Свети Петър те разсъждават, дали не е по-добре да се оженят в рая, така и така са били тръгнали да вършат тая работа.. Излиза по едно време Свети Петър и те го питат. Той се позамисля малко и казва: - Хм, не знам , не знам. Чакайте да проверя нещо. Влязъл свети Петър в рая, няма го една, две седмици и пак се появява. - Да - усмихнат казва той - можете да се ожените в рая. - Чудесно! Добре де, ами ако нищо не излезе от брака ни? Можем ли да се разведем? Лицето на свети Петър се налива с кръв и той крясва: - Абе вие, да не сте луди бе!? Две седмици обикалям из рая, да ви търся свещеник, мислите ли, че тук ще мога, да ви намеря и адвокат!?!! Мъж чака жена си пред кабинета на доктора. След половин час, вече изнервен, влиза и вижда жена му гола седи в скута на доктора. - Какво е това? Веднага обяснете? - крещи разгневен съпругът.- Защо жена ми седи във вас? - Изслушвам й оплакванията. - Тогава защо е гола? - Съжалявам, но това е лекарска тайна. Момче и момиче се целуват. Тя: А! Май ти глътнах дъвката! Той: Не бее...хремав съм нещо...