Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Безцелният живот е ранна смърт. Гьоте
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Две блондинки се срещат: - Ти вчера ми каза глупачка?!?!?! - Извинявай, не знаех, че е тайна.
Любими Герои
03.10.2017
3,226 прегледа
Следващ →
Още вицове
Малко дете: - Мамо, може ли днес да початя? - Добре, сине, но малко. Не ходи далеч, само в местната мрежа и не разговаряй с непознати.
- Добре ли кълве на този язовир? - Дали добре кълве? Аз трябваше да се крия зад едно дърво, за да не ме нахапят рибите, докато слагам червея на кукичката!
По пътя към църквата младоженци загиват в катастрофа и се оказват пред вратите на рая. В очакване на Свети Петър те разсъждават, дали не е по-добре да се оженят в рая, така и така са били тръгнали да вършат тая работа.. Излиза по едно време Свети Петър и те го питат. Той се позамисля малко и казва: - Хм, не знам , не знам. Чакайте да проверя нещо. Влязъл свети Петър в рая, няма го една, две седмици и пак се появява. - Да - усмихнат казва той - можете да се ожените в рая. - Чудесно! Добре де, ами ако нищо не излезе от брака ни? Можем ли да се разведем? Лицето на свети Петър се налива с кръв и той крясва: - Абе вие, да не сте луди бе!? Две седмици обикалям из рая, да ви търся свещеник, мислите ли, че тук ще мога, да ви намеря и адвокат!?!!
Мъж чака жена си пред кабинета на доктора. След половин час, вече изнервен, влиза и вижда жена му гола седи в скута на доктора. - Какво е това? Веднага обяснете? - крещи разгневен съпругът.- Защо жена ми седи във вас? - Изслушвам й оплакванията. - Тогава защо е гола? - Съжалявам, но това е лекарска тайна.
Момче и момиче се целуват. Тя: А! Май ти глътнах дъвката! Той: Не бее...хремав съм нещо...