Тръгнеш ли по непознат път, едва в края му ще разбереш дали си стигнал там където си искал.
Вървяли си двама шопи и по едно време видяли едно магаре да си пасе на поляната. Единия шоп казал на другия:
- Давам ти 50 лв. , ако накараш ей онова магаре да се разсмее.
Отишъл шопа при магарето и му прошепнал нещо на ухото. За почуда на първия шоп магарето започнало да се хили като след виц на Слави.
- Е, добре де к’во толкова му каза, че го разсмя така - попитал първия шоп.
- Ами казах му че оная ми работа е по-голяма от неговата. - отговорил втория шоп.
- Добре, давам ти 100 лв., ако го разплачеш.
Отишъл пак шопа при магарето и изведъж то започнало да реве.
- Е, добре де този път какво му каза? - попитал първия шоп.
А вторият отговорил
- Ааа, нищо... просто му го показах.
Урок по китайски, за начинаещи, в две части:
1.) собствена жена - ЧУ-МА, чужда жена ЧУ-ДО
2.) собствен мъж - АХ-МАК, чужд мъж - АХ-ПАК
Двама колеги си лафят на път за вкъщи.
- Ти кат се върнеш от командировка кво прайш първо?
- Ми кат пристигна на аерогарата, гарата ли ще е т. н. първо звъня на жената, че съм се прибрал благополучно и кат си отида у дома тя ме посреща с усмивка с целувка... що питаш?
- Много си тъп, аз кат се прибера - веднага в къщи звъня на звънеца и бягам зад блока под терасата - до ся само един съм изтървал!
Докторите-песимисти при среща се целуват един друг по челата.
Иванчо и Марийка избягали от час и отишли да берат сливи. Като по хитър Иванчо казал на Марийка:
Марийке айде ти се качи на дървото че си по-лека аз ще взимам сливите като ми ги пускаш, така и станало Марийка се качила, и иванчо като погледнал нагоре да чака сливи, що да види Марийка без гащи. Минал един даскал видял Иванчо зяпа нагоре втрещено, погледнал и той като видял че малкото момиче е без гащички, ТТТРЯЯЯСС един шамар зад врата на Иванчо:
- Абе еииии де гледаш бе мискинино.?
Иванчо отговорил:
- Е па дека да гледам бе даскале, нали тражим СЛИИИИВИИ !!!
Мъж оставя колата си на паркинга. Страхувайки се от ограбване, оставя белжка на предното стъкло:
"Резервоарът е празен, радиото го няма, двигателя е откраднат".
На следващия ден намира друга бележка:
"Тогава не виждам, защо са ти гуми?"
“Да купя на дзвера плюшена гад”
Бележка на момче да купи подарък на приятелката си
Надпис в СУ на кабинета на психолозите
"Деятели на активното бездействие"
Дъхът ти е толкова лош, че хората предпочитат да ти дишат пръднята!
Жената може да симулира оргазъм, но мъжете могат да симулират цяла любовна връзка. /Джеймс Шуберт/
Чък Норис използва дубльор, когато трябва да плаче.
- Къде е жена ти бе Гошо, не съм я виждал вече 3 месеца?
- По цял ден е на протеста, чувства се десидент.
- ?
- Като разбрах, че е гласувала за ГЕРБ, я изч*ках по политически причини!
- Знаеш ли, че слушах, че умните жени не са добри съпруги.
- Защо?
- Защото не се омъжват.
Надпис, надраскан с пръст върху мръсна Тойота:
"Искам да си ходя у дома в Япония!"
Говорят си две приятелки:
- Аз ще се омъжа по любов.
- Аз също... Ако не се намери нещо по-добро.
- В секса спринтьор ли си или бегач на дълги разстояния?
- Космонавт.
- В смисъл?
- Засега само мечтая.
В сърцето на един мъж има място само за една истинска любов, докато в сърцето на жената тяхната бройка е неуловима.
- Полет 1234 вика кулата. ПОЛЕТ 1234 ВИКА КУЛАТА!!! НЯМАМЕ ГОРИВО! ВСИЧКИ УРЕДИ ОТКАЗАХА! ПАДАМЕ!
- Какво си се развикал?!?! Разбрах! Зачерквам ви.
Евреи в газова камера:
- Пуснете ни, пуснете ни..
Отвън се чува:
- Пускам! Пускам!