Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Какво казва майката на блондинка, като я пуска да излиза вечер? - До 12 ако не си в леглото, да се прибереш вкъщи !
Блондинки 2,798 прег.
Виж целия →
Гала-концертът на Пол Маккартни в Китай със зор събра 24,5 млн. зрителя.
Професионални 3,230 прег.
Виж целия →
В едно село пристигнал нов поп.Той решилда се запознае със съселяните си и започнал да влиза от къща в къща.Стигнал до последната къща в селто и почукал.От въгре се чул нежен и съблазнителен глас: -Ти ли си "ангел мой"? Попът отговорил: -Не, но съм от същата фирма.
Семейни 2,899 прег.
Виж целия →
- Скъпи, днес е неделя. Заведи поне детето до тоалетната!
Семейни 3,186 прег.
Виж целия →
Мъж едва вмъква в самолета огромен сак и с помощта на стюардесата го качва на мястото за багаж. - Винаги ли носите толкова много ръчен багаж? - пита стюардесата. - Повече никога! - отсича мъжът. - Следващият път аз ще вляза в сака, а нека приятелят ми си купува билет!
Разни 1,562 прег.
Виж целия →
Снощи при катастрофа между две машрутни таксита в София са ранени над 88 пътници.
Разни 2,348 прег.
Виж целия →
Днес е Ден на борбата с корупцията. Седя, мисля, кой да поздравя.
Професионални 3,397 прег.
Виж целия →
Един ден Кума Лиса легнала на горската полянка и се съблякла чисто гола и се разкрачила. В същото време Вълчо минавал по пътя до полянката и като видял лисицата казал: -Абе, Кума Лисо не мислиш ли, че като си легнала, така някоЙ може да ти направи нещо лошо. А лисицата с усмивка казала: -Айде де, Вълчо направи ми нещо лошо. Тогава вълкът отишъл и й счупил ръката.
Животни 2,910 прег.
Виж целия →
Срещат се двама тиийнеджъри: - Как е? - МНого яко! Ето - купих си DVD-диск с "Титаник" ...Лицензиран е - за 50 лева... - Мноо скъпо бе - аз си го взех пиратски за 10 лева от "Славейков" и се кефя. - Боклук си си взел - моят е качествен, със супер саунд, готини цветове, дублаж, холограма - по-яко не може и да бъде. - Мани бе, напразно си си дал кинтите! - Ами - не е напразно. Моят филм завършва с "happy end".
Разни 1,547 прег.
Виж целия →
Еее...изчакайте поне да го изсера, па тогава го ближете! Учителка по информатика в 1ЕГ-Варна
Бисери 3,310 прег.
Виж целия →
- Разправят, че играеш в местния отбор? - Да. - И колко гола имаш? - Над двеста. - Охо! Сигурно си най-добрият нападател? - Не, най-лошият вратар.
Спортни 3,874 прег.
Виж целия →
Чапаев се връща от поход и пита Петка: - Петка, имаше ли някакви инциденти в частта! - Ами застреляха картечарката Анка. - Амин, загинала е славно в битка. Други? - Ами застреляха и картечарката Машка. - Амин, загинала е славно в битка. Други? - Свърши цистерната със спирт, защото трябваше да пием за смъртта на Анка и Машка. - Петка, Петка, хиляди пъти съм ти казвал, когато ми докладваш, да степенуваш събитията по важност.
Любими Герои 3,553 прег.
Виж целия →
Ако мислиш, че всички са срещу теб, поогледай се, може да караш в насрещното!
Бисери 3,030 прег.
Виж целия →
Говорят си две кучета в клиниката на Павлов. Едното казва: - Виж, идват онези мъже, които реагират на звънчето. Щом се раздрънчи звънеца, дават ядене.
Разни 1,667 прег.
Виж целия →
Оскубана ярка-бройлер се оплаква на друга: - Уж ни наеха за танц със стриптийз, а ни готвят за компания с консумация.
Разни 1,848 прег.
Виж целия →
Гражданинът Иванов купи на жена си Камасутра, но за да не се напряга много, изряза най-неудобните позиции.
Семейни 2,850 прег.
Виж целия →
Иванчо се прибира с червени бузи. - Кой те удари? - Пешо. - Ти върна ли му шамара? - Да, още преди десетина дни.
Иванчо и Марийка 3,716 прег.
Виж целия →
- Ало, Народното събрание ли е? - Не, бардака е. - Няма значение. Мъжът ми, депутата Иванов, дали не е при вас?
Политически 3,062 прег.
Виж целия →
Мравката и Слона си вървяли в джунглата, по едно време Мравката се нахвърлила на Слона и започнала да го хапе, Слона не обърнал внимание и продължил,но от едно дърво паднал един кокосов орех върху слона и той извикал: -ОХ. Тогава Мравката се надигнала и казала: -Няма ОХ ще те скъсам бе!!!
Животни 3,172 прег.
Виж целия →
Учителят в неделно училище пита малките си ученици: - Защо трябва да пазим тишина в черква? Отговаря му едно момче: - Защото хората спят.
Любими Герои 3,737 прег.
Виж целия →