Какво казва майката на блондинка, като я пуска да излиза вечер?
- До 12 ако не си в леглото, да се прибереш вкъщи !
Гала-концертът на Пол Маккартни в Китай със зор събра 24,5 млн. зрителя.
В едно село пристигнал нов поп.Той решилда се запознае със съселяните си и започнал да влиза от къща в къща.Стигнал до последната къща в селто и почукал.От въгре се чул нежен и съблазнителен глас:
-Ти ли си "ангел мой"?
Попът отговорил:
-Не, но съм от същата фирма.
- Скъпи, днес е неделя. Заведи поне детето до тоалетната!
Мъж едва вмъква в самолета огромен сак и с помощта на
стюардесата го качва на мястото за багаж.
- Винаги ли носите толкова много ръчен багаж? - пита
стюардесата.
- Повече никога! - отсича мъжът. - Следващият път аз ще
вляза в сака, а нека приятелят ми си купува билет!
Снощи при катастрофа между две машрутни таксита в София са ранени над 88 пътници.
Днес е Ден на борбата с корупцията. Седя, мисля, кой да поздравя.
Един ден Кума Лиса легнала на горската полянка и се съблякла чисто гола и се разкрачила. В същото време Вълчо минавал по пътя до полянката и като видял лисицата казал:
-Абе, Кума Лисо не мислиш ли, че като си легнала, така някоЙ може да ти направи нещо лошо. А лисицата с усмивка казала:
-Айде де, Вълчо направи ми нещо лошо.
Тогава вълкът отишъл и й счупил ръката.
Срещат се двама тиийнеджъри:
- Как е?
- МНого яко! Ето - купих си DVD-диск с "Титаник" ...Лицензиран е - за 50 лева...
- Мноо скъпо бе - аз си го взех пиратски за 10 лева от "Славейков" и се кефя.
- Боклук си си взел - моят е качествен, със супер саунд, готини цветове, дублаж, холограма - по-яко не може и да бъде.
- Мани бе, напразно си си дал кинтите!
- Ами - не е напразно. Моят филм завършва с "happy end".
Еее...изчакайте поне да го изсера, па тогава го ближете!
Учителка по информатика в 1ЕГ-Варна
- Разправят, че играеш в местния отбор?
- Да.
- И колко гола имаш?
- Над двеста.
- Охо! Сигурно си най-добрият нападател?
- Не, най-лошият вратар.
Чапаев се връща от поход и пита Петка:
- Петка, имаше ли някакви инциденти в частта!
- Ами застреляха картечарката Анка.
- Амин, загинала е славно в битка. Други?
- Ами застреляха и картечарката Машка.
- Амин, загинала е славно в битка. Други?
- Свърши цистерната със спирт, защото трябваше да пием за смъртта на Анка и Машка.
- Петка, Петка, хиляди пъти съм ти казвал, когато ми докладваш, да степенуваш събитията по важност.
Ако мислиш, че всички са срещу теб, поогледай се, може да караш в насрещното!
Говорят си две кучета в клиниката на Павлов. Едното казва:
- Виж, идват онези мъже, които реагират на звънчето. Щом се раздрънчи звънеца, дават ядене.
Оскубана ярка-бройлер се оплаква на друга:
- Уж ни наеха за танц със стриптийз, а ни готвят за компания с консумация.
Гражданинът Иванов купи на жена си Камасутра, но за да не се напряга много, изряза най-неудобните позиции.
Иванчо се прибира с червени бузи.
- Кой те удари?
- Пешо.
- Ти върна ли му шамара?
- Да, още преди десетина дни.
- Ало, Народното събрание ли е?
- Не, бардака е.
- Няма значение. Мъжът ми, депутата Иванов, дали не е при вас?
Мравката и Слона си вървяли в джунглата, по едно време Мравката се нахвърлила на Слона и започнала да го хапе, Слона не обърнал внимание и продължил,но от едно дърво паднал един кокосов орех върху слона и той извикал:
-ОХ.
Тогава Мравката се надигнала и казала:
-Няма ОХ ще те скъсам бе!!!
Учителят в неделно училище пита малките си ученици:
- Защо трябва да пазим тишина в черква?
Отговаря му едно момче:
- Защото хората спят.