Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Срещат се двама тиийнеджъри: - Как е? - МНого яко! Ето - купих си DVD-диск с "Титаник" ...Лицензиран е - за 50 лева... - Мноо скъпо бе - аз си го взех пиратски за 10 лева от "Славейков" и се кефя. - Боклук си си взел - моят е качествен, със супер саунд, готини цветове, дублаж, холограма - по-яко не може и да бъде. - Мани бе, напразно си си дал кинтите! - Ами - не е напразно. Моят филм завършва с "happy end".
Разни 1,548 прегледа
Следващ →

Още вицове