В чата:
- Ще гледаш ли ББ?
- Всеки ден го гледам.
- Как така? Нали започва днес?
- Кое започва днес?
- Ами Биг Брадър 2.
- А, това ли, аз мислех, че питаш за Бойко Борисов.
Две блондинки режат клон, на който седят. Минава някаква старица и им казва:
- Не режете клона на който седите, че ще паднете!
Блондинките не й обръщат внимание и продългават да режат. Съответно падат и се озовават в болницата. На другия ден бабата минава край болницата. Едната от гипсираните я вижда и пита другата:
- Това не е ли медиума, който ни предсказа бъдещето?