Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Има разлика между "агент под прикритие" и "агент на прикритие", заяви ген.-лейт. Илия Илиев ---- В една силова групировка коментират новината: - Не знам как ще внедрят при нас, но ние колко сме внедрили при тях... ---- Двама си говорят: - Чу ли, щяло да има полицаи под прикритие? А другия: - Това вече е нагло! Не стига че е бъкано с престъпници под прикритието на полицията, ами сега и ще се плаща за това! ---- МВР публично се похвали, че щели да правят тайни неща... ---- За повече подробности четете "Държавен вестник... Очаква се в следващия брой и имената на агентите.
Политически 3,838 прегледа
Следващ →

Още вицове

След година брак красавицата успява да сготви толкова вкусно ястие, че борчагата се кефи: - Искам да ми готвиш това всяка седмица! - Hо, мили, такива гъби се ядат веднъж в живота... - Зайо, искаш ли да пийнеш? - Искам. - Ето ти пари да изтичаш да купиш! Заекът взел пари и отпрашил към магазин. Щом се скрил от погледа, вълкът казва на лисицата: - Хитро го измисли, Лисо, мезето ще изтича да ни вземе пиене! Младеж се разхожда с гаджето си по улицата и се разминават с представителен, богато облечен мъж. Поздравяват се и си продължават по пътя. Момичето пита: - Кой беше този? - А, познаваме се от работата… Помощник ми е. - Как така? - Ами той подписва писмата, които аз нося до пощата. Учителката задала въпрос в час: -Дайте пример за международно сътрудничество? Иванчо вдигнал рака и казал: -Китаеца и Азис,Румънеца и Енчев. Накакъв отишъл на лекар. Оказало се , че има хемороиди. Докторът предписал някакви мазила, обаче човекът казал : - Дай нещо друго, докторе, това ми е скъпо! - Намажи се с утайка от кафе. Ще помогне! - казал докторът. Прибрал се човекът...Сварил си кафе...Намазал се, обаче кафето било още горещо...влошил се. Отива пак при същия лекар. Гледа докторът...гледа 5 минути...гледа 10 минути...гледа половин час... Пациентът не издържал: - Айде бе , докторе, какво ми е, какво виждаш... - Чакай бе...път, пари и руса жена..