На Иванчо му дали за домашно да напише как се е появил на бял свят. И той питал майка си:
- Мамо, как съм се появил на бял свят?
- В зелка те намерихме!
Иванчо питал и баща си:
- Тате, как съм се появил?
- В роза те намерихме!
Накрая в съчинението си Иванчо писал:
- Вече няколко поколения от моя род се размножават вегетативно, без да знаят за кефа от интимния живот...
Един селянин спукал гума и слезнал да я сваля. Покрай него минава борец и го пита какво прави.
- Свалям гумата - казал селянина.
Борецът казал:
- Сваляй по-бързо, аз взимам касетофона и се омитаме.