Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бог отива при Адам и му казва: - Имама за теб две новини, едната е добра, а другата е лоша. Адам: - Кажи първо добрата! Бог: - Дарявам те с две части на тялото. Първата се нарича "мозък". С негова помощ, ще можеш да станеш интелигентен, да изобретяваш различни неща.. Втората се нарича "пенис". С него ще можеш да се размножаваш. Ева ще бъде много щастлива, че имаш такъв орган и, че ще можеш да я дариш с деца... Адам: - Колко е прекрасна тази новина. Благодаря ти, Господи, за тези ценни дарове. Кажи ми сега лошата новина! Бог печално се загледал в Адам и казал: - Лошата новина, Адаме е, че кръвта, която съм ти дал, ще бъде в такова количество, че няма да е достатъчна за едновременното използване и на двата органа...
Разни 1,672 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млад писател редовно праща разкази на някакво списание, но оттам редовно му ги връщат. Накрая отива да говори с редактора и го пита: - Има ли изобщо някакъв шанс мой разказ да се появи някога в това списание? - Има, защо да няма. Всички хора са смъртни и аз не съм вечен... На път за морето на две мутри им се разваля мерцедесът. Те хващат такси и искат да ги откара до най-близкия автосалон, за да си купят нови коли. Влизат вътре и единият казва: - Онзи мерцедес е за мен. - Добре, аз ще взема ей там онзи. Отиват на касата да плащат. Единият вади пачка банкноти, а другият се обажда обиден: - Стига бе, Картоф, прибери си мангизите. Нали ти плати таксито. - Къде успя да си счупиш реброто? - Ами, в собствената си легло. - И как така? - Ами как?.... Притиснах се към жена си и казах: "Миме, ще ми пуснеш ли...". И тя ми пусна ...един замах. - Имаш опасна жена! Винаги ли така ти пуска? - Не, само като сбъркам името. Срещат се двама приятели: — Отдавна не съм те виждал на стадиона да гледаш мачове! — Жената не ме пуска, кара ми се. — Ти мъж ли си? Хвани я, свали и гащите и я напляскай по дупето едно хубаво! След някоя седмица пак се срещат: — Пак те нямаше на мача? Направи ли, каквото те посъветвах?! — Аха, направих. Свалих я на леглото. Свалих й гащите и се зачудих за какво ми е този футбол!?! Животът е филм... сюжетът е кофти, ама само каква графика! Сам определяш, дали ще е комедия, пълна трагедия, филм на ужасите, романтичен филм или порно.. Ясни са само началото и края, другото сами го измисляме и затова не се получава много добре сигурно.. В началото всички край теб се смеят, а ти плачеш, но в края нещата могат да се обърнат и всички да плачат, а ти да се смееш отнякъде... макар, че какво значение има вече тогава, всичко някак го приемаш по-равнодушно, точно като страничен гледач..