Решил Генко да продаде жилището си. Понеже е криза, не очаквал много. Пуснал обява. Никой не звъни. Намалил цената с 10 процента. Пак никой не звъни. Намалил с 20 процента. Нищо. Намалил с 50 процента. Идва съседът:
- Чух, че се опитваш да продадеш жилището?
- Да.
- На половин цена?
- Да.
- Навит съм.
Срещнали се след време, Генко пита купувача:
- Е, как се живее?
- Не е зле, само трябваше да сменя телефонния номер.
- Защо?
- Като се нанесох поправих розетката на телефона и всеки ден звъняха по 50 човека.
Мравката и Слона си вървяли в джунглата, по едно време Мравката се нахвърлила на Слона и започнала да го хапе, Слона не обърнал внимание и продължил,но от едно дърво паднал един кокосов орех върху слона и той извикал:
-ОХ.
Тогава Мравката се надигнала и казала:
-Няма ОХ ще те скъсам бе!!!