Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Гледам реклами на белина по телевизията...Вече повече от десет години рекламират белина без хлор. Въпрос: Откъде ги намират тези млади дебилки, които ахкат: "Толкова бяло? И без хлор?!?!"
Разни 1,860 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жената и добре да живее все някога става или свекърва или тъща. Един ескимос след пиянска вечер и много здрав секс отива при старейшината на селото да му зададе 1 -2 въпроса. - Велики вожде искам да те питам нещо. - Питай. - Велики вожде, имали бели жени? - Да. Но те живеят на юг от нас. - А има ли черни жени? - Да има. Те живеят още по на юг. - А има ли черно -бели жени? - Не. За такива жени не съм чувал!? ! - Еееее... мамка му....пак съм чукал пингвин снощи... Двама служители в ДАНС си говорят: - Чу ли? Май ще ни съкращават цялата агенция...Какво ще правим? - Аз имам копия на всички доклади, мисля вестник да издавам... Другият се ядосал..и качил доклада безплатно в: http://www.4shared.com/file/143733579/e7aa93a/spravka1.html Габровец телефонирал на приятел. - Свободен ли си днес? - Да. - Утре на обяд? - Свободен съм. - А в други ден? - Не, защо питаш? - Исках да те поканя на обяд. По случай Сирни заговезни са били изтрити всички игнор листи и ban листи...